Ankara ve Yakın Çevresinde Kamp Alanı Tavsiyeleriniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ercument Ozbek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,503

Ercument Ozbek

Boranka
Yer
Hollanda/Rotterdam
Ispanya da bir Hollandali arkadas bu yaz tatilinde Turkiye ye 20/25 motokaravan ile gideceklerini soyledi
Soru: Ankara Golbasi Cubuklu Baraji veya Bayindir Baraji denilen yerlerde bu 20/25 motokaravan icin
Kamp yapma imkani varmidir?
Ankara de kamping varmidir?
Selamlarimla
E.Ozbek
Malaga/Ispanya

Etiketler
Ynt: Ankara ve Yakın Çevresinde Kamp Alanı Tavsiyeleriniz?

Ankara'da bildiğim Ankara Camping var. Eskişehir yolunda. Ama hakkında çok da ayrıntılı bir bilgim yok.

[size=10pt]Ankara ili nallıhan ilçesinde kamp yapma imkanı olabilir
[/size]
Ed98166805d959dfbd1f526e1aa19abb

Dha fazla bilgiyi aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. Sizlere Nallıhan Kaymakamlığı ve Belediyesinin tüm kolaylığı göstereceğinden eminim.

http://www.nallihan.gov.tr/nallihan.pdf

Sevgili Ercüment,
Nallıhan Ankara nın en uzak ilçesidir.160 Km batısındadır.Fakat iyi ağırlanacağınızı zannediyorum Turizm Gönüllüleri Derneği ilgilidir.

Arkadaşlar gezip gördüğümüz yerlerdeki campingler hakkında bilgilerimizi yazar,görüşlerimizi eklersek yararlı olacağımıza inandığım için bu başlığı açtım işte Ankaradaki camp yerleri
Ankara'da kalinilacak en iyi kamp yeri:Esenboga Airport Hotel
yani bulunan Kampingdir. Ucreti 15.00 euro olup hersey dahildir.
Adresi: Esenboga Havalimani Yolu uzeri 16 km.
Saraykoy-Kecioren.
2ci altenatif:Ankara-Kutahya yolu Ulasan Hotel yolu Mogan
Golu kenari 16.00 euro.
3cu alternatif: Ankara-Beypazari uzeri Kirbasi istikameti 8,5 km.
sonra Asbalikcilik tesisleri Kampingi.
4cu alternatif: Ataturk orman Ciftligi B>Sehir belediyesi kent
Ormanlari.
5.ci alternatif:TRT nin Istanbulo yolu Hipodrom karsisi Piknik
Alani.
Bu kampyerlerinde kalmak isteyen kisilere bildirilir.Selamlarla

focus' Alıntı:
Ankara'da bildiğim Ankara Camping var. Eskişehir yolunda. Ama hakkında çok da ayrıntılı bir bilgim yok.

orası da yokoldu...bu yaz baktım orada da kırdüğünü v.b. faaliyetler yapılıyor...iyi bir kamping gibi bir kamping olmayacak şu Ankarada...zaten kamp yapanda yok diyebiliriz (Ankara nın nüfusuna göre orantı kurarak söylüyorum bunu) yoksa bir avuç doğa ve kamp karavan sevdalısını hariçte tutuyorum...İlkokulda izcilik kolu faliyetlerinin ciddiye alınarak çaba sarfedilmesi herhalde doğa severlerin artmasına yardımcı olur inancındayım...

Çamkoru'dan başka çadır, karavan kamp alanı yok gibi. Daha önceleri DSİ kampı vardı. Bayındır Barajının altında. Şimdi orası ne durumda bilen var mı?

Ynt: Ankara Ve Yakın Çevresinde Kamp Alanı Tavsiyeleriniz?

Değerli Ankirali
ÇAmkoruda karavan kamping nerede yapılıyor ? Bir de kesikköprüde bir yerden bahsettiler fikriniz var mı?

Konya yolu uzerinde bulunan Ulasan Otel/Kamping iyi,temiz,ferah,genis ve Birdei cinde iyi bir lokantasi ve yuzme havuzu olmasina ragmen,ben iki sefer ziyaret ettim,aksan saat 18 den sonra Sivri Sinek derdinden kamp yapilamayacak bir yer.Son kaldigimiz 2014 senesinde kamp genisliyordu,asagi kisimd da kalinacak unitler yapilmisti.Fakat sabaha kadar sineklerden uyuyamadik.Kimseye tavsiye etmem.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri