DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Ankara’da Tampon Imalatı Ve Vinç .??

'OFF-ROAD TEKNİK' forumunda enbay1 tarafından 10 Şubat 2019 tarihinde açılan konu 117 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. enbay1

enbay1 Kamp I

Alınan Beğeni:
    8
    Ankarada vinç tamponu imalatı yapan ve vinç montajı yapan , sadece hallederiz diyen değil de işi bilen biryer arıyorum, tavsiyesi olan ? Araç 2006 Grand Cherokee , benim araca göre stokta yok , özel imalat lazım.

Etiketler:

2. Kindjal

Kindjal Kamp I

Alınan Beğeni:
    18
    Şaşmazda " Hidrosan Vinç " var. İnternetten iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sahibi biraz şerbetlidir :smiley: ama ustalığı ve esnaflığı iyidir.

Biz; ZJ, WJ için muhtelif vinç montajları ve değişiklikleri yaptırdık. Asıl işlerinden biri torna. Lakin tampon üretimi yapmıyor diye biliyorum. Ama hemen hemen tüm arazi araçları için vinç konusunda çözüm üretiyor. Yolunuz düşerse bir selam verin, konuşun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. enbay1

enbay1 Kamp I

Alınan Beğeni:
    8
    Adnan ustayı diyosun galiba, orayı biliyorum, bahsettiğin gibi asıl işi torna ve vinç işini biliyo ve tampon yapmıyor , vinci oraya yaptırabilirim , tek eksisi dükkanına araba girmiyo , işlerini kaldırımda yapıyo , buna rağmen profesyonel 4x4 araçlar geliyo , tampon da yaptırabileceğim bir yer arıyorum

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...