Ankara'da Çadır Kurulacak Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Selezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,747

Selezer

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba

Ankara'da çadır kurmak için kamp alanı neresi var? Ankara Camping diye bir yer var sanırım, nette buldum ama açık adresi yok ve telefon numaraları yanlış

yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler
Ynt: Ankara'da Çadır Kurulacak Kamp Alanı

Selezer' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba

Ankara'da çadır kurmak için kamp alanı neresi var? Ankara Camping diye bir yer var sanırım, nette buldum ama açık adresi yok ve telefon numaraları yanlış

yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuda ben de yardım bekliyorum, Gezen Bilen yok mu ya?! ;)

C:%5CDocuments%20and%20Settings%5CAdministrator%5CDesktop
kesik köprü barajı koordinatlar:39.22.34.78 k--33.25.17.11 d

Siz en iyisi bu işten vazgeçin.

Mazallah , Ankara polisi teyakkuzda zaten, gece çadırınızla birlikte kendinizi............................

Valla Kamp alanı olarak bilmem ama çadır kurulacak bir kaç yer sayabilirim;
- Karagöl
- Kazan Kent Ormanı
- Kurumcu göleti
- Kesikköprü
- Çamlıdere Çamkoru
- Kızılcahamam Soğuksu
- Çubuk Barajı

Ankara'da Çadır Kurulacak Kamp Alanı

bkocoglu' Alıntı:
Siz en iyisi bu işten vazgeçin.

Mazallah , Ankara polisi teyakkuzda zaten, gece çadırınızla birlikte kendinizi............................
Aynen .. Ankara polisinden gece 3 kisi dandik yapay gole karsi oturuyoruz diye laf yemistik bittimi muhabbetiniz diye bagirmasi hala kulagimin icinde allahin cezasinin ..onun da ona bu emri verenin de .. Diyecegim olmayacak

diablo2barbar' Alıntı:
Valla Kamp alanı olarak bilmem ama çadır kurulacak bir kaç yer sayabilirim;
- Karagöl
- Kazan Kent Ormanı
- Kurumcu göleti
- Kesikköprü
- Çamlıdere Çamkoru
- Kızılcahamam Soğuksu
- Çubuk Barajı

Beynam ormanları
Sorgun göleti
Eklenebilir listeye

Arkadaşlar merhaba yeni katıldım aranıza. Bu başlığı ilgi ile takip ediyorum. Bende nisan ayı içinde burada yazılan yerlerde çadır kurup iki gece kalmayı düşünüyorum. Sizce tercihim ne olmalı? Birde şimdi bende quechua marka çadır var bu su geçirir mi yağmur yağarsa?

Bir Ankara'li olarak sizlerin,Ankara-Kapodokya yolu uzerinde Mogan Golu kenarinda, Ulasan Otal arkasinda 2 sene evvel yeni
acilan Kampingden haberiniz olmadigina,cok uzuldum. Bu otelin ar kasinda bulunan Kampinde yerler yemyesil,kocaman bir de yuzme havuzu tam izin icin elverisli bir yer.Yalniz bence gunde 30 TL. civarinda sordukleri ucret pahalli.Fakat bu ucrete Elektrik dus ve Wc/sicak su da dahil.Birde Beypazarinda Kirbasi istikameti Alabalik tesislerinde konaklama imkani var.Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR