Ankara'da ki Jimnyler Toplanalım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tunjimny Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 263
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,292
Burak arkadaşımızın bahsettiği Jimny almayı düşünen kardeşiniz benim pazar bir sıkıntı olmazsa sizlerle tanışmaktan mutluluk duyarım..

Etiketler
herkese selamlar.
Ankara'da çiçeği burnunda bir jimny sahibi olarak aranıza katıldım.
bu buluşmaya işim dolayısıyla katılamayacak olsam da önümüzdeki buluşmaya iştirak etmek isterim.
görüşmek üzere

4xdoğa' Alıntı:
herkese selamlar.
Ankara'da çiçeği burnunda bir jimny sahibi olarak aranıza katıldım.
bu buluşmaya işim dolayısıyla katılamayacak olsam da önümüzdeki buluşmaya iştirak etmek isterim.
görüşmek üzere
Aramiza hos geldiniz. Bir daha ki sefere sizide aramizda gormek isteriz :smiley:

Tunjimny' Alıntı:
Pazar günü kimler geliyor?Tunjimny-Ckaya-???

Büyük bir ihtimalle ben de geliyorum.. Burak arkadasımız la temasa gecemedim ama onuda kandırabilirim :smiley:) Saat 12 Erken değilmi :smiley: Bırda tam net bir yer belirtelim buluşmanın gercekleşeceği...

Yer ve saat belirleyelim o zaman pazar günü saat 11:00 a kadar kimler geliyorsa mesaj yazsın buraya bende yarın 11:00 a kadar mesaj yazacağım :smiley:

Bende 11 e kadar buradan takıp eder nereye karar verırsenız oraya gelırım.. Numaram 507 360 16 78 İsmim Metin

Benim için jimny ve jimnyci bir dostun önemi çok büyük.Çünkü teknik bilgisi olmayan, hernekadar sayıları azda olsa bir takım çevrelerin bu zevki anlamamaları canımı sıkmakta.Böyle uzakdoğuda efsaneleşmiş bir aracın, dünyanın öbür ucunda, aynı şehirde yaşayan neferleri olarak biraraya gelmek çok güzel ve çok anlamlı.Yarın gelmeyi çok istiyorum ancak sebest çaışan bir matematik öğretmeni olduğum için öğrencilerimin ve derslerimin sarkmasından korkuyorum.Umarım bir aksilik çıkmaz.

Engin Ünalmış 0533 321 72 62

Yarin ben kesinlikle geliyorum. ;D Aslinda yer ve zaman kararlastirilmisti ama siz bilirsiniz saat 12.00 de panora -3 otoparki demistik arkadaslar. Eger bulusma yeri degisti ise yarin 11 e kadar takip edecegim yoksa tam 12 de panora -3 uncu kattayim. Selamlar saygilar...

Ok arkadaslar saat 12.00 de Panora otopark -3 un kata iner inmez gozunuz jimnyleri arasin ;D benimkide gri 06ZFC49... 12 de gorusmek uzere.

Tuncay arkadasim sende fotograf makinesi varsa getirebilirsen resimleride cekeriz.. Arakadaslar gelecek arkadaslar da eger varsa bende olmadigindan :'( fotograf makinesi unutmayin

CKaya cep telefonu numaranızı alabilirmiyim.. Gecikeceğim kesinleşti telefon acıp neredeysenız oraya gelmek ısterım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri