Ankara'da Off-Road Yarışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tolgameltem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,539

tolgameltem

Doğayı sev, ki o da sana cömert davransın.
Yer
ANKARA
Arkadaşlar bende biraz önce gazeteden okudum bugün Elmadağ Karakaya beldesinde Offroad şampiyonasının 1. yarışı varmış.

Etiketler
Ynt: Ankara'da Off-Road Yarışı

2 klasmanda toplam 20 araç katıldığını duydum. Hatta yarışta olan Kemal abi ile görüştüm çok kırıcı bir parkur hazırlamışlar.

Ben Andoff üyesi olduğum için haberdar oldum. Bu yarış için İstanbuldan erken döndüm ama foruma yazacak fırsatım olmadı malesef.
Çok keyifli ve zorlu bir parkurdu. Heyecan verici bir yarış gerçekleşti. Görevli olduğumdan pek fotoğraf çekemedim.
İlk fırsatta elimdekilerden eklerim.

[attachment=1]

DSC01683

Yarışlardan uzaklaşınca haberimiz olmuyor.Ankara uzun zamandır böyle bir yarışı bekliyordu ama Andoff cular oldu bittiye getirdi herhalde bu işi haberimiz olmadı.Arkadaşları arayıp sitem ettim ama herkes benim gibi son anda öğrenmiş ve cumartesi olduğundan gitmemiş.
Sedat bey herhalde siteden yarışa giden tek sizsiniz reimleri ve detayları bekliyoruz.

Keşke daha önce haberimiz olsaydı.Gazeteden okudum hemen yola çıktım.Adres falan yoktu.Elmadağı epey bir turladıktan sonra sora sora buldum.

PICT1006 1

Tolgameltem paylaşım için teşekkürler epey araba vardı galiba mahalliden çok ulusal yarışa katılan araçlar var resimlerde,Resimlerin sağıda turan araç büyük ihtimal Ayhan yaşa nın aracı galiba anladığım kadarıyla orda kalmış
görünüşe bakırlırsa bayağı bir tozlu ortam oluşmuş.

Yarış programı çok hızlı gelişmiş, yinede 17 ekip vardı yarışta. İstanbul ve Sakarya ekiplerinin katılımı yarışı çok renkli kıldı.

Tolga bey siz son anına yetişmişsiniz yarışın, Kupa törenine gelmediniz sanırım.
Videoya aldığınız mavi mitsubishiden 2 tane vardı, Birlas ve ağaoğlu takımları.
Birincilik için çılgınca yarıştılar ve seyirciler için keyifli görüntüler oluşturdular.

DSC01517

Co-pilotların mücadelesi izlemeye değerdi. İnanılmaz bir istek ile çalıştılar.
Alınan kupalarda onların emeği çok büyük.

DSC01519

DSC01521

DSC01533

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri