DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Ankarada Tavan Sepet Imalatı

'OFF-ROAD GARAJ' forumunda haldun0631 tarafından 20 Mart 2020 tarihinde açılan konu 126 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. haldun0631

haldun0631 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    Arkadaşlar merhaba sizden ricam Ankarada benim belirlediğim ölçülerde tavan sepeti yapabilecek bir usta ad ve adresi bilen varsa yazabilirmi.hazır sepet satan arkadaşlar var ama model ve ölçü farklı olunca iş değişiyor ne yazık ki.cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.saygılarımla

Etiketler:

2. haldun0631

haldun0631 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    hiç usta tavsiye edecek biri yokmu gerçekten :smiley:

3. haldun0631

haldun0631 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    Anlaşılan sepeti kendimiz yapacağız :smiley:

4. kutayali

kutayali Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Haldun bey, eğer kaynak makinesi bulabilirseniz ve kullanabiliyor iseniz 5*5 galvanizli çit teli ve galvanizli 1/2 lik su borusu ile 4 dirsek ile 6 adet tavan ayağına kaynak yapıp yağmur olukları ölçüsünde kendiniz yapabilirsiniz. Hem şık hem ucuza mal oluyor. Boyamayı unutmayın. Ben de bana çekilen uçuk fiyatlardan sonra kendim yukarıdaki yöntemle kendim yaptım.

5. haldun0631

haldun0631 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    üstadım bencede kendim yapmak en güzeli olacak.bitince atarım fotolarını.ne yapalım başa gelen çekilir :smiley: bu arada yorum ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.saygılarımla

kutayali bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...