Ankaradan Satın Alacağım Lc Vx100 Gösrerebileceğim Usta

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abidinan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,333

abidinan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,
İsmim abidin , Bütçeme göre Ankarada 2001 model bir LC vx100 buldum ve henüz gaz takılmamış 216000 km de benzinli bir araç. Kısmeyse yarın alışverişi yapacağız. İstanbulda olsa bir usta bulabilirdim fakat ankarayı bilmem , bu siteden üstadlarımızın ankara da aracı gösterebileceğim bir usta konusunda bilgi alabilirmiyim diye üyeliğimi daha fazla geciktirmek istemedim. En azından mekaniği temiz bir araç almayı başarabilirsem mutlu olacağim.
Yardımlarınız için Şimdiden teşekkür ve selamlar

Merhaba arkadaşlar,
İsmim abidin , Bütçeme göre Ankarada 2001 model bir LC vx100 buldum ve henüz gaz takılmamış 216000 km de benzinli bir araç. Kısmeyse yarın alışverişi yapacağız. İstanbulda olsa bir usta bulabilirdim fakat ankarayı bilmem , bu siteden üstadlarımızın ankara da aracı gösterebileceğim bir usta konusunda bilgi alabilirmiyim diye üyeliğimi daha fazla geciktirmek istemedim. En azından mekaniği temiz bir araç almayı başarabilirsem mutlu olacağim.
Şaşmaz Oto Sanayi sitesinde ATAMAN Hakan Ataman
Merhaba arkadaşlar,

Teşekkür ederim bilgi için. Zaten gerek kalmadı ustaya göstermeye. Benim noksan bilgimle bile gözle muayenede arabanın haşatı çıkmış olduğunu gördüm ve almadan döndüm.

Teşekkür ederim bilgi için. Zaten gerek kalmadı ustaya göstermeye. Benim noksan bilgimle bile gözle muayenede arabanın haşatı çıkmış olduğunu gördüm ve almadan döndüm.

Şehirdışına araba bakmaya 100 tane referans yoksa gitmiyorum artık. Hatta avrupa yakasından anadoluya bile gitmeye çekiniyorum istediğim gibi çıkmazsa zaman kaybı diye.

Hayırlısı olsun, ilan sahibinin beyanına bakarak adım atmamak gerekir. Enson ben bunu bilmiyordum deyip işin içinden çıkıyorlar malesef.

Tamirhanede büyümüş biri olarak;

Ustaya göre "en iyi araba en fazla masraf çıkaracak" arabadır...

Ustanın eş,dost,kanka,gardaş,devre ya da aileden biri olması bu kuralı değiştirmez, pekiştirir..

Şehir dışı kuralına dikkat etmediğim için , geçen perşembe inegöl e gittim. 2004 model makyajlı bir lc vx 100 aldım arkadaşlar. Motor Temiz görünüyor , bir iki tane ufak tefek işi var onlarla uğraşıcam bu günlerde. Koltuk hareketinde sorun var , direksiyon hareketinde, birde koltuk temizliği falan.

Bir önceki aracım nissan pathfinder de motordan çok dertli olduğum için bu sefer önceliğim mekanik oldu. Prins gaz takılı, şimdilik iyi görünüyor. Bu günlerde maslak a Suat ustaya bi tanışmaya gidicem inşallah. Oda geçer not verirse keyfim tam yerine gelir. ...

Şehir dışı kuralına dikkat etmediğim için , geçen perşembe inegöl e gittim. 2004 model makyajlı bir lc vx 100 aldım arkadaşlar. Motor Temiz görünüyor , bir iki tane ufak tefek işi var onlarla uğraşıcam bu günlerde. Koltuk hareketinde sorun var , direksiyon hareketinde, birde koltuk temizliği falan.

Bir önceki aracım nissan pathfinder de motordan çok dertli olduğum için bu sefer önceliğim mekanik oldu. Prins gaz takılı, şimdilik iyi görünüyor. Bu günlerde maslak a Suat ustaya bi tanışmaya gidicem inşallah. Oda geçer not verirse keyfim tam yerine gelir. ...

Hayırlı olsun, Allah kaza vermesin. Uygun olduğunda bir araç konusu veya resmi bekleriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri