Antalya Civari Tavsiye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan demirbuken Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,846

demirbuken

Ana Kamp
Mesajlar
20
Tepkime Puanı
0
Yer
antalya
Merhaba yeni bi suzuki samurai aldim vr amator olarak offroad yada doga gezisi yapmak istiyorum onerceginiz yerler varmidir

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Etiketler
Merhaba yeni bi suzuki samurai aldim vr amator olarak offroad yada doga gezisi yapmak istiyorum onerceginiz yerler varmidir

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mehaba Antalya bu açıdan çok zengin bir bölge hepsini biliyorum ancak anlatmak olmaz çok fazla çünki eski sanayide Ali TEZ var TEZ OTO suzuki doktoru onlara takılıp bu keyfi yaşayabilirsiniz yada rota hakkında karşılıklı konuşarak bilgi alabilirsiniz.Kolay gelsin.
 


Tsk ederim haritadan hemen bakicam. Cenne koyuna indim haftasonu guzeldi

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

merabalar, bende willys cj5 sahibi oldum yakın zamanda. ancak bazı eksikliklerim var. usta olarak Antalyada tavsiyelere ihtiyaç duyuyorum. ayrıca dış aksamlar için önerilere de ihtiyacım var. tampon, ayak basamak gibi eksikliklerim var,
kolaylıklar olsun
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,218
Mesajlar
1,515,454
Kayıtlı Üye Sayımız
171,850
Kaydolan Son Üyemiz
melikeblu

SON KONULARGeri
Üst