Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting (12-13 Mayıs 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,666

TezMertek

Zirve
Yer
İzmir
Merhaba Arkadaşlar ,

İzmir'den arkadaşımız Atakan KARADOĞAN'ın rehberliği ile organize edilmiş bir Rafting Etkinliğinde Ömer Adil KUTLU'nun çekmiş olduğu Köprülü Kanyon ve Kurşunlu Şelalaleri resimlerini ilginize sunuyorum.

Etkinlik her ne kadar Rafting etkinliği olsa da Raft esnasında resim çekmeye cesaret edememiş Ömer. :smiley:
Diğer katılımcılarda resim varsa buraya eklemeye çalışacağım en kısa sürede.

Yazmışken Melen Çayında Rafting yapan Sukuşu'nun resimlerine hayran oldum. Çok Teşekkürler Ayça ,

Rafting Nedir.? http://www.deretepe.org/index_dosyalar/page0044.htm

İzmir'den Selam ve Sevgilerle ,

Öz Murat ,

Rafting120507004

Rafting120507005

Rafting120507007

Rafting120507008

Rafting120507009

Etiketler

Ynt: Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting (12-13 Mayıs 2007)

:smiley: Büyük ablam sağolsun. Raft firmasının çekmiş olduğu resmi tarayıp yollamış.

Tara0002

Tara0001

Ynt: Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting (12-13 Mayıs 2007)

Bu fotografları bizlerle paylaştığınız için teşekkürler

Köprülü Kanyon , Melen , Dalaman , Una , Filyos derken bir fotograflarını göremediğimiz Çoruh kaldı.
2-8 Haziran tarihlerinde Çoruh Nehri'ndeyim. Nehrin içinde fotograf çekmeyi becerebilirsem şayet ;D ;D
döndüğümde hep birlikte seyrederiz yurdum güzelliklerini. (bir problem çıkıp hiç fotoraf çekemeden dönermişim)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR