Antalya Otogarından Batıya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gungor01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,063

gungor01

Yeni Üye
merhabalar gezenbilir ailesi aranıza yenı katıldım bu yaz temmuz ayı gibi adanadan bisikletımle otobüse binip antalyaya gelecem antalya otogarından indikten sonra rotam batıya dogru olacak ama tamamıyle hiç bilmedıgım bir yer ve tek başıma yapacam bunu (bana eşlik etmek isteyen olursa sevinirim :smiley:) ben mümkün oldugunca az parayla bunu gercekleştirmek istiyom ögrenciyim bu yüzden camping alanları gibi para isteyen yerlerde kalmak istemıyorum günlük 60-80 km yol yapmayı planlıyorum sizlerın tavsiye edebilecegı nerelere kamp kurabilirim güvenlık konusunda sıkıntım olur mu hırsılık gibi tek başıma oldugumdan korkularımdan birisi bu bide genel menum makarna olacak :smiley: gündüzleri peynır ekmek tarzı şeylerle idare edecem. makarna ve su gibi ihtiyaclar ucuza karşılayabılırmıyım turıstlık yerler oldugu için ucuk fiyatları olur mu? her turlu tavsiyede bulunabilirsiniz şimdikten teşekkürler

Etiketler
merhaba, alışveriş için a101, bim, migros v.s marketleri kullanabilirsin, fiyatları her yerde aynı. yalnız temmuz ayındaki sıcak ve nem feci bunaltır, Adanadasın madem sen de bilirsin. sürüş saatlerini sabah erkenden başlayıp öğle öncesine, ve ikindi vaktinden akşama şeklinde bölersen daha az etkileneceğin kanısındayım. çadırın varsa konaklama açısından sıkıntı olmaz, yol boyu her yer uygun. sahipli arazi olmadığı sürece uygun yerlere atabilirsin. tavsiyem petrol istasyonları veya onların yanı başı. hem daha az tedirgin olursun hem de alışveriş, tuvalet, duş vs ihtiyaçlarını giderirsin. şimdiden iyi eğlenceler diliyorum, rüzgar her daim arkandan essin..

çok teşekkür ederim aynen dedıgınız gibi sıcak saatler bisikletı sürmeyecem iki parca halınde sürerim :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR