Antalyada Jeep Ve Chevy Ustasi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan acemix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,792

acemix

Ana Kamp
Yer
antalya
Herkese merhabalar foruma yeni uye oldum gc 5.2-5.9 veya blazer 4.3 arac almak istiyorum ancak bu araclarla ilgili fazla bilgim yok o yuzden oncelikle yasadigim sehir antalyada iyi bir usta-servis bulmam gerkiyor bu konuda yardim rica ediyorum onun disinda gorunus olarak daha fazla begenmeme ragmen gc icin secenek ve parca olanagi daha fazla oldugu icin blazer dan ziyade o tarafa yoneldim ancak siyah bir blazer da hos olurdu.Cok agir arazi kosullarinda kullanmayi dusunmuyorum ,surekli kullanilmayacak hafta sonu saklikent vb yerlere gitmek icin kullanacagim romork ile bot vb ile de deniz kenarina git gel beni uzmeyecek bir arac olsa kafi .Butce sorunum yok pek ancak ilk etapta fazla para ayirmak istemiyorum ilk alim icin .muhtemelen bakim vs de para harcayacagim icin 25 bin civari arac bakiyorum.mesaji mac te yazdigim icin harf hatalari oldu biraz kusura bakmayin iyi forumlar

Etiketler
Herkese merhabalar foruma yeni uye oldum gc 5.2-5.9 veya blazer 4.3 arac almak istiyorum ancak bu araclarla ilgili fazla bilgim yok o yuzden oncelikle yasadigim sehir antalyada iyi bir usta-servis bulmam gerkiyor bu konuda yardim rica ediyorum onun disinda gorunus olarak daha fazla begenmeme ragmen gc icin secenek ve parca olanagi daha fazla oldugu icin blazer dan ziyade o tarafa yoneldim ancak siyah bir blazer da hos olurdu.Cok agir arazi kosullarinda kullanmayi dusunmuyorum ,surekli kullanilmayacak hafta sonu saklikent vb yerlere gitmek icin kullanacagim romork ile bot vb ile de deniz kenarina git gel beni uzmeyecek bir arac olsa kafi .Butce sorunum yok pek ancak ilk etapta fazla para ayirmak istemiyorum ilk alim icin .muhtemelen bakim vs de para harcayacagim icin 25 bin civari arac bakiyorum.mesaji mac te yazdigim icin harf hatalari oldu biraz kusura bakmayin iyi forumlar
Eğer bi usta bulursan bizede söyle bende death wobble yani titreme problemi yaşıyorum çözüm sağlayacak usta lazım 2004 grand cherokee 2.7 aracım

Antalya'da Tek adresiniz var... Gökhan Usta.. Amerikan da tek geçerim, ciddi bir amerikancıdır, sadece orada değil memleketin herbir tarafında amerikancılara destek verir ve tanınır.. hem ustalığı ile hem adamlığı ile... 0532 670 88 84...

Eğer bi usta bulursan bizede söyle bende death wobble yani titreme problemi yaşıyorum çözüm sağlayacak usta lazım 2004 grand cherokee 2.7 aracım

cidden korkutucudur, yaşadığımda arabadan atlamyı düşündüğüm oldu : )))))) bilmeyen bir usta ban yaklaşık 2000 tl harcatmıştı ve yine bulamamıştı!!!!.. oluyor böyle bazen, tecrübe : )) ön kol yumurta burçlar, trackbar burçları veya direksiyon amortisörü.. yükseltme var mı? neyse, sorununuzun çözümü Antalya'da Gökhan Doğan ustada... telefonunu aşağıdaki diğer mesajda yazdım..

Antalyada tek usta vardır oda Gökhan DOĞAN havalanına giderken Sema Yazar polikiliniğinin karşısında dukkanı PRO Auto 4x4 arayın yardımıcı olurum 053854490 40 ergün

Tesekkurler arkadaslar gokhan ustayla gorusecegim mutlaka malum siteden baktigim ilanlar arasinda 23- 33 arasi fiyatlar var 96 ve uzeri makyajsiz yedek anahtar ve anfisi orijinal ve mumkunse boyasiz degilse degisensiz yururu sanzimani motoru duzgun km si 200-250 bin civarinda bir aracin ederi nedir sizce bugunlerde alacagim insallah boya vs takintim yok bu tarz araclarda onuda belirteyim ama yururu yaninda oda olursa balli kaymak ha birde sunroof sorun cikarirmi sunroofsuz mu almak gerek

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri