Araba Ile Avrupa Tur Hazırlığı (nisan-mayıs 2017)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kumita45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 165
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,601
Kardeş 2013 yılında arabamla Polonya'ya gitmek üzere Polonya'dan schengen vizesi aldım. İlk girişi Bulgaristandan yaparak Macaristan'da 2 gün ve Avusturya'da 1 gün kaldım. Herhangi bir problem yaşamadım. Başvuruda hangi ulaşım aracıyla ve schengen ülkesine giriş yapılacak ilk ülke gibi bilgiler isteniyor zaten. Sen rahat ol. İyi yolculuklar.

Etiketler
Kardeş 2013 yılında arabamla Polonya'ya gitmek üzere Polonya'dan schengen vizesi aldım. İlk girişi Bulgaristandan yaparak Macaristan'da 2 gün ve Avusturya'da 1 gün kaldım. Herhangi bir problem yaşamadım. Başvuruda hangi ulaşım aracıyla ve schengen ülkesine giriş yapılacak ilk ülke gibi bilgiler isteniyor zaten. Sen rahat ol. İyi yolculuklar.
Teşekkürler.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shengen vizesini devamlı olarak yunanistandan alır ilk girişi yunanistana yaptıktan sonra diğer avrupa ülkelerine giderdim. En son aldığım iki yıllık shengen vizesiyle ilk girişi Yunanistana yaptıktan sonra yirmi beş günlük bir norveç gezisi bir yıl sonrada yirmi günlük bir italya turu yaptım ayrıca bu vize süresinde üç dört kez yunanistana bir iki günlük girişlerim oldu vize bitiğinde yine yunanistana başvurdum belki üç yıllık vize verirler diye beklerken bana üç aylık vize verdiler çok şaşırdım sebebini sorduğumda bana İki yıllık vize süresinde Yunanistandan daha çok başka ülkelerde kaldığım için vizemi üç aylığa düşürdüklerini söylediler.kısacası sen bizden vize alıp başka ülkelere gidiyorsun artık yemezler demek istediler.
not: yeni vize 6 aylık çıktı

Hazırlıklar sona yaklaşıyor, valizler son halini alıyor...:smiley: C85fa233488fa154cd1f525831b2c927

Arkadaşlar bugün yolculuk Venedik...an itibariyle otoban kenarı zadari geçtik çay kahve içiyoruz B990c3180f4db6a210b65253165ea5bc 514d0d0437fe4eceab2eb7c2d7f464ef B5736740e5cad8a9c8f67430747b5a08

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri