DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Arabalı Aile Venedik'e Giderken ....

'AVRUPA' forumunda iklil konyalilar tarafından 24 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu 14811 kişi tarafından okunmuş, 195 cevap yazılmıştır

1. iklil konyalilar

iklil konyalilar Geziyorum !.. Öyleyse VARım !..

Alınan Beğeni:
    429
    Meslek:
    Göz Doktoru
    Yol için hiç endişe etmeyin . Ankara-İstanbul otobanı gibi gidiyorsunuz İtalya'ya kadar . İtalya'daki yollar hem pahalı , hem de SÖZDE(!) Otoban (2 şerit) ...Tabii Venedik'e kadar olanı biliyorum , ondan bahsediyorum sadece .
    Otopark tavsiyesi paylaşımlar arasında var . Konaklamayı da illa ki Venedik'in 'dizinin dibi'nde yapmayabilirsiniz de . Mesai başlangıç/bitiş saatleri dışı trafik fena değil . Paylaşımlarınızı görmek isteriz tabii :smiley: :smiley:
    Danışacağınız şeyler olursa memnuniyetle yardımcı olmak isterim .

2. iklil konyalilar

Alınan Beğeni:
    429
    Meslek:
    Göz Doktoru
    Bir yaz daha geliyor , 2019 Haziran'ında okullar kapanınca bir gezi daha bizi bekliyor .
    Geçen sene Arabalı Aile Budapeşte ve Belgrad'da idi :
    Arabalı Aile(2) Belgrad-budapeşte Yolunda

Sevgili 'Kumitas' rumuzlu Gezenbilir'in verdiği ilhamla bu kez Arabalı Aile gezimizi Barcelona'da araç kiralayarak yapmaya yeltendik :smiley:
    Yine web üzerinden rezervasyonlar ve programlar ile hazırlıklara başladık .
    Haaa !... Bu arada Kumitas 'ın da benzer bir Almanya-Belçika-Hollanda turu planlandı bile (off the record) , benden duymuş olmayın :smileycat::smirk::smilingimp:

İşte 2019 Haziran gezi hayalimiz : Barcelona&Madrid
    Arabalı Aile(3) Vamos A Barcelona & Madrid

3. iklil konyalilar

Alınan Beğeni:
    429
    Meslek:
    Göz Doktoru
    Euro Parking Collection.....diye bir sistem? var . Buna AB üyesi ülkeler ÜYE ,Türkiye üye mi? bilemiyorum(sanırım değil?) Bir yabancı ülkede park cezası aldığınızda , bu sistem tarafından ceza sizden tahsil edilebiliyor(muş???)

Benimkisi sadece bir duyum , detaylı bilgisi olanların paylaşımını rica ediyorum...

4. iklil konyalilar

Alınan Beğeni:
    429
    Meslek:
    Göz Doktoru

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...