Araç Sigortası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zeparr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,065

zeparr

Yeni Üye
Merhaba abilerim kardeşlerim. Mağlum bu yıl sigorta ücretleri aldı başını gitti, benim merak ettiğim sizler şu an ne kadar sigorta ücreti ödüyorsunuz.. Bu arada adım Ertuğrul, sizleri Bursa'da takip etmekteyim. Hepinize şimdiden teşekkür ederim...

Etiketler

1500 tl gibi rakamlardan bahseden arkadaşlar var, gerçekten o kadar yüksek ödeyen var mı diye merak ettim. Siz iyi ödemişsiniz sanırım...

Hyundai Starex 2004 model 10 kişilik hususi minibüsume dün 761 TL ye yaptırdım 35 yaşındayım bugüne kadar 1 radar cezasi hariç cezam ve kazam yok....

Wi-Fi veya Mobil Bağlantıyla Bir Şekilde Gönderildi

Fiyatlandırma kriterleri arasında yaş, kaza yapıp yapmamanın yanında üstünde geçmişe dönük kaç yıl araba olduğunada bağlı sanırım , yani üstüne araç olmadan hiç kazam yok demenin bir anlamı yok sigorta şirketleri için

Yaşın ve kazanın çok önemli olduğunu biliyordum ama geçmişe dönük araba yılı ve sayısını bilmiyordum. Bir şey daha öğrenmiş olduk, teşekkür ederiz üstad...

Bende mesela hiç boşluk olmadan 20 senedir 5 araba oldu , dolayısyla trafik sigortası araçtan araca geçti , son aracımda 400 lira ödedim , 400 lira en yüksek ödediğim ücret bu arada geçen sene 250 lira civarıydı sanırım , 2005 grand vitara , kaskoda 900 lira 42 yaşındayım
Hiç mi kaza yapmadım yaptım tabiki, ufak tefek çok olmuştur , anlaşıp rapor tutmadım
Bir tane de pertim var ama onda asli kusur ve suç karşı tarafındı, beni etkilemedi

Son düzenleme:

15 yıldır üzerime araç kayıtlı çeşitli marka ve model

Wi-Fi veya Mobil Bağlantıyla Bir Şekilde Gönderildi

15 yıldır üstüme araç kayıtlı 1 kazam var sadece (allaha şükür) 2.0 gv 2006 model 599'a mapfre' den yaptırdım Ankara'da 1 ay önce

1994 vitara 1.6 jlx 5k aracımı ocak ayında aldım ve ödediğim sigorta 1200tl.(3200tl fiyat veren firmalarda oldu). 26 yaşındayım, ikinci aracım ve sadece bir adet park cezam var.

Geçenlerde bir haber okudum, sigorta şirketleri trafik sigortası olayında birbirleriyle anlaşıp, fix yüksek fiyat verme olayına girmiş , herhalde devlet bu olaya el atacak

Yuh ya böyle lavukluk olmaz 3200 müş resmen adam bafiliyolar ayıp ulan ayıp, resmen dürzülük, 1200 de aynı bi farkı yok, sigortacılar birleşir, kasaplar birleşir, ocu bucu envai herkes birleşir vatandaşı düdükler.. Nasıl bir ülke olduk ya...!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri