Araç Üstü Çadır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mycamper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 69,411

Etiketler
Ynt: Araç Üstü Çadır

Herkese selamlar,
İlan Panosuna resim eklemeyi beceremediğim için buraya yazıyorum yanlış bişey yapıyorsam da kusuruma bakmayın lütfen.
Kullanmadığım araç üstü çadır ve araç üstü bagajımı satmak istiyorum.Çadır yağmur ve soğuk geçirmez olup 2 yada 3 defa kullanılmıştır,bagaj hafif ve sağlam malzemeden mamul gayet kullanışlıdır.İsteyenin mail adresine resimleri gönderebilirim,lütfen telefon ile ulaşınız.
Saygılar

Semih Küçüksolak
0555 5997739 (24 saat açık)
0532 4636136

Selamlar,
Araç üstü çadırımı gezenbilir üyesi bir dostumuza sattım,ilgilenenlere teşekkürler.
Araç üstü bagaj hala mevcut.

Saygılar
Semih Küçüksolak
Bodrum
0555 5997739 (24 saat açık)
0532 4636136

günaydın arkadaşlar ben jc5 jeep üstüne branda yaptırmak istiyorum bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak istiyorum teşekkürler

Barcalona' Alıntı:
Kemal Bey inşallah yaparsınız,belki siparişimizi kabul eder bir adette bana üretirsiniz.Şahsen ben bu tarz bir şeye talip olurum.
s.n Deniz bey
İşime devam etsem gezenbilirden akla hayale gelemeyecek işler alrımda ama artık çok yoruldum. ne yapayım gezenbilir benim gençliğimde henüz yoktu :D :D
Ama bakın bana önemli bir şey hatırlattınız hemen şimdi bir konu başlığı açıp türkiyede bizden başka bu işi yapamayan çok ama çok önemli bir çalışmamızı sizlerle paylaşmaya çalışacağım . ( bu çalışmamız halen devam ediyor ) biraz inanılması zor ama biz bu zoru malesef başardık ve 7 yıldır yapıyoruz.
şimdi konuyu hazırlamaya başlıyayım ve bu konuyu hazırlamama siz vesile oluyorsunuz bakalım nasıl bir ses getirecek .teşekkürler Deniz bey

birazcık tiyo vereyim bari bu işlem biraz lüks araçları veya aracının orjinaliiğini çok fazla düşünenleri ilgilendiriyor.

Aslında Ben Froza kullanıcısıyım.Biraz da fantazilere yatkınım herhalde.Topiği işgal ediyorum ama,aşağıdaki fotoğraflar benim ''Zihni Sinir'' projelere ilgimin ifadesi olur sanırım.Affınıza sığınarak.

Sevgi ve saygılarımla.

Tayfun Sözer.

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC05153   Kopya

DSC05129

DSC05128

DSC05136

DSC05138

tayfun bey gerçekten çok güzel olmuş. birşey soracam araç üstündeki çadırın içine ne gibi bi çözüm buldunuz acaba çünkü aradaki boşluk bayağı fazla mat felanda iş görmez sunta felanmı kullanıyorsunuz. birde o römork çok kullanışlı heleki bizim gibi bağaj sıkıntısı çekenler için.

Muammer Bey iyi günler.Çadırın içine iki kişilik şişme yatak koyuyorum.Yatar ve oturur durumda sorun yok.Daha iyisi istenirse sunta ağır olacağından kontraplak veya pleksiglas tabakalar kullanılabilir.Çadırın yüksekliği 110 cm zaten ayakta durma şansınız yok.

Saygılarımla.
Tayfun Sözer

Necmi Bey , biraz '' zihni sinir'' projeler üretmeye meraklı olduğumun göstergesi olarak dün akşam gönderdiğim mesaj ve fotolar ,eğer ben yanlış göndermediysem moderatör tarafından aidiyeti nedeniyle araç üstü çadır bölümüne taşınmış.Merak ederseniz bakabilirsiniz.

Saygılarımla
Tayfun Sözer.

[attachment=1][attachment=2]

DSC05233

DSC05241

Tayfun Bey

Bu tasarımı daha önce forumda dolanırken görmüştüm çok da hoş bir fikir, bende kendime bir çadır düşünüyorum ama araç üstü olsun istiyorum biraz farklı olsun istiyorum kafası zehir gibi çalışan bir de ustam var ama bu ara eli boş değil bizim başka bir projemiz için çalışıyor o bitsin hemen tepesine binip önce araca bir sepet sonra da bir çadır tasarımı yaptırmayı planlıyorum eğer olursa onu da sizlerle paylaşacağım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.