Araç Üstü Çadır İçin İlk Adımı Attık :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ege3580 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,990

Ege3580

Yeni Üye
Merhaba Arkadaslar,

Daha önceleri de üye olmadan forumu takip ediyordum. Ancak artık araçüstü çadır için dün kapora yı verdiğimizde göre artık foruma da üye olmam gerekir diye düşündüm :smiley:

İsmim Gökhan. 3 kişilik çekirdek bir ailemiz var. Doğayı ve gezmeyi severiz. Bu yüzden Gipsy firmasından araçüstü çadır siparişimi dün verdik.
Aracım Honda Crv. Çadırı bayram öncesi teslim alcaz nasipse. İlk kamp için ne önerirsiniz? Enerji ihtiyacını uygun yollu nasıl çözebilirim?

Şimdiden tesekkurler..

Etiketler

ben sadece öngörümü yazdım, sorunuzun cevabını ben değil kamp dönüşü siz vereceksiniz :smiley: :smiley: :smiley:

işin şakası bir yana kamp öncesi bir iki gece test ederek emin olabilirsiniz, hatta bir iki gün test etmeden yola çıkmayın, selamlar...

Merhaba Arkadaslar,

Daha önceleri de üye olmadan forumu takip ediyordum. Ancak artık araçüstü çadır için dün kapora yı verdiğimizde göre artık foruma da üye olmam gerekir diye düşündüm :smiley:

İsmim Gökhan. 3 kişilik çekirdek bir ailemiz var. Doğayı ve gezmeyi severiz. Bu yüzden Gipsy firmasından araçüstü çadır siparişimi dün verdik.
Aracım Honda Crv. Çadırı bayram öncesi teslim alcaz nasipse. İlk kamp için ne önerirsiniz? Enerji ihtiyacını uygun yollu nasıl çözebilirim?

Şimdiden tesekkurler..
Hayırlı olsun.
Yer tavsiyesi olarak Keles Kocayayla'yı denemenizi tavsiye ederim. Güzel bir başlangıç olur.

Merhaba Arkadaslar,

Şimdiden tesekkurler..

Çekirdek aile ile araç üstü çadırla kamp yapacaksanız işinizi görür. Kısa süreli kamplarda (üç dört gün) kalacaksanız enerji hesabı yapmanıza gerek yok. On on beş litre buz ve uygun bir termos ile sorun olmaz. Keyfinize bakın.

Tesekkurler yorumlarınız için.

Suanda dediğiniz gibi enerji hesabı yapmadan ilk kamplarımıza başlıcaz nasipse.
Duş ve bulaşık için çift motorlu şarjlı damacana pompası aldım. Daha gelmedi umarım iş görür 😊
Balıkçı köpüğü ve buz ile yola devam :smiley:

Aşağıdaki tarz setler ne kadar kullanıslı peki? Yani en azından telefon şarjı ve ampül için kullanmak mantıklı mıdır?

Tesekkurler yorumlarınız için.

Suanda dediğiniz gibi enerji hesabı yapmadan ilk kamplarımıza başlıcaz nasipse.
Duş ve bulaşık için çift motorlu şarjlı damacana pompası aldım. Daha gelmedi umarım iş görür 😊
Balıkçı köpüğü ve buz ile yola devam :smiley:

Aşağıdaki tarz setler ne kadar kullanıslı peki? Yani en azından telefon şarjı ve ampül için kullanmak mantıklı mıdır?

Aracınız ile gideceğiniz için gerek yok, akünüz son demlerini yaşamıyorsa sorun olmaz.

Çocuğunuz kaç yaşında acaba? Bizimkisi daha 2 yaşında ve baya yaramaz. Onun için araçüstü çadır için birkaç sene daha beklememiz gerekecek

konuyu hortlatalım :smiley:

@Ege3580 , son durum nedir? seyehat nasıl geçti? araç üstü çadır için bize neler söylersiniz? kullanışlı mı, üç kişi sığıyor mu?

konuyu hortlatalım :smiley:

@Ege3580 , son durum nedir? seyehat nasıl geçti? araç üstü çadır için bize neler söylersiniz? kullanışlı mı, üç kişi sığıyor mu?
Merhaba,
Sorunuzu geç yanıtladıgım için şimdiden özür dilerim. 😊
Araç üstü çadırla 5 kere kamp yaptık. Hepsinde de çok memnun kaldık. Sabah denizin kıyısında uyanmak harika bir duygu. Ayrıca geceleri hep battaniye örtmek durumunda kaldık. Sanırım yüksekte oldugu için serin oluyor. Biz kızımızla sığabiliyoruz ancak sanırım 1-2 seneye sığamayacagız. Çünkü bizde biraz kiloluyuz :smiley:
Keyifli kamp deneyimleri yaşadık. Çadırı aldıgımıza çok memnunuz. Gipsy firması da gerçekten bizimle her konuda ilgilendi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri