Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serhatalptekin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,520

serhatalptekin

Ana Kamp
Herkese selam . Defender aracıma uygun şekilde araç üstü çadır yaptım maliyeti ortalama 450 tl civarına geldi baştan sona kadar kendim yaptım dikin dahil.
Yapmak isteyen kişiye yardımcı olurum.

Reaimler henüz tam bitmemiş halleridir montaj ve germe işlemi olmadı kapı pencere açılacak. Verniklenip kapalı haline branda dikeceğim

CA3023AD 1D43 4E1E BE41 B5F0FD651104

BC17C8F6 2D0D 428E A11E 2BE1E8E1600E

254B5074 C27D 423A AA24 0D04D0E79BA4

C5CAEDD1 1A92 404D B725 FC0C870A79EB

A72AB0ED 28C4 475C 846F 6410720F1342

9B7FA58F 6D50 4235 A2F9 3F21C55FC4A8

Elinize sağlık güzel olmuş lakin tavan sepetinin kullanılabilirliği azalmış uzun süreli kamplarda sıkıntı olmaz mı?

Öncelikle tebrik ediyorum. Elinize sağlık harika olmuşl. Ben geçen sene 3 kapı Kia Pro Ceed aracımın üzerine böyle bir sistem yaptım. Tamamen kendim projesini cizdim ve uyguladım. İnannılmaz iş gördü. Ben sadec earaç üstü zemin uygulaması yaptım. DEcathlon dan aldığım 2 second cadırımı yeri geldi aracımın üstüne attım kurdum, yeri geldi kumsala yada cimlere attım kurdum. İsteyen olursa foto paylasırım

Öncelikle tebrik ediyorum. Elinize sağlık harika olmuşl. Ben geçen sene 3 kapı Kia Pro Ceed aracımın üzerine böyle bir sistem yaptım. Tamamen kendim projesini cizdim ve uyguladım. İnannılmaz iş gördü. Ben sadec earaç üstü zemin uygulaması yaptım. DEcathlon dan aldığım 2 second cadırımı yeri geldi aracımın üstüne attım kurdum, yeri geldi kumsala yada cimlere attım kurdum. İsteyen olursa foto paylasırım

Merhaba, çadır araç üzerindeyken çekilmiş fotoğraf paylaşabilirseniz memnun olurum. Benim de aklimda sizinki gibi bir düşünce var.

Teşekkürler.

Merhaba, çadır araç üzerindeyken çekilmiş fotoğraf paylaşabilirseniz memnun olurum. Benim de aklimda sizinki gibi bir düşünce var.

Teşekkürler.
Bugun icerisinde fotoları yüklüycem. İstanbul Anadolu yakasındayım isterseniz konuyla ilgili yardımcı olurum ben bayaa bir arastırmıstım

Müthiş olmuş detay resimleri bekliyorum ve boruları nerden temin ettiniz ebatları ne, nasıl büktünüz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR