Araç Üstü Çadır Yapmak Istiyorum Yardım Ve Onerilerinizi Bekliyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan acemibey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,661

Şahsen ben 450 tl ye bitirdim

89749F86 A6A9 493A 922E 95CEF5AD6504

418E91D2 DCCB 490B A891 05038DBE0C22

09209238 D07A 4622 BC58 FE561A2F5BED

F703BCF5 8D6D 431E B292 2D856E7C5F4A

1CDC547E C31F 4328 A94E 6A6CC85B5DE9

Selamlar
Çok uzun zamandır yazmadığım yazamadığım için kusura bakmayın yoğunluktan ilgisiz kaldım.
Geçen yıl tatile çıkmadan ciddi ciddi araç üstü çadır yapmayı planlayıp ve tatile zemin çadır ile çıktım çadır kampında tecrübe ettiğim en önemli şey güneşten korunamamak her ne kadar dört ayaklı gölgelik ağaç altı ne denediysem güneşten sakınamadım zeminde ki çadırı güneşten saklayamazken araç üstü çadırı hiç saklayamayacağımı düşündüğümden araç üstü çadırdan vaz geçtim
Tabi ilk çadır tecrübem olduğu için biraz ucuza kaçtım ve bu ucuza kaçmanın bana ciddi derecede pahalıya maal oldu manevi olarak gece nem yaptı gündüz nefes aldırmadı içinde ve bu yıl çıkacağım Karadeniz turu için daha kaliteli ve çok iyi yorumlara sahip olan Decathlon dan fresh-black üç kişilik çadır aldım daha kullanmak nasip olmadı ama ilk çadır gibi olmayacağı bence kesin
Araç üstü çadıra dönecek olursak bence araç üstü çadır Off-road bir araç ile kış mevsiminde kullanıma daha yatkın hem soğuktan korunmak için hemde yırtıcı hayvanlardan korunmak için.
Başta da bahsini ettiğim gibi zemin çadırı güneşten koruyamazken araç üstü çadırı güneşten nasıl korurum bilemiyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Geri