Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan poyraz_35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 97,981
Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

ABDULLAH arkadasım ben hala otogaleri işi ile mesgulum ozellikle ticari olarak kullanmadıgım arac kalmamıstır
Öncelikle sunu belirtmek isterim benim su an karavan yaptığım ısuzu md27 ile mercedes sprinteri veya iveco daly i ve daha bircok psv diye tabir edilen hafif ticari aracı YOLDAKİ HIZ KONFOR VE KULLANIM RAHATLIĞI ile benim nacizane md27 ile asla kıyaslayamayıs elbetteki md 27 cok gerilerde kalır ama şu varki aracların kullanım amaçları farklı bu araclar kargonun zamanında yetiştirme telaşesi için yada içlerindeki et bozulmasın diye hızlı bi şekilde kasaba gidecek tasıma aracı veya hastaneye hasta yetiştirecek ambulans yada süt ekşimesin diye mandıraya koşacak arac olarak kullanılmayacak bu araclar KARAVAN olarak kullanılacak yani keyif rabası olacak
Mesela Erzuruma gezmeye gidilecekse hiç durmadan gece gunduz yolculuk yapıp saatte 100 km nin altına dusmeden 20 saatte gitmek var veya yesili doğayı izleyip guzel cesmelerde dere akarsu kenarlarında semaverini mangalını yakıp uygun bi yerde aracını kapatıp dinlenerek uyuyarak ve yolculuğun tadını cıkarıp ertesi gun yıne bismillah deyip 70,80 km ile yolculuğa devam edip erzuruma gule oynaya ve o yolunda tadını cıkarark gelmek var
Bence bu yuzden karavanda asl olan surat yada yola tutunma vs değil rahatlık genişlik ve kullanılabilir alanın fazlalığıdır
Merhaba yazınızdan şunu anladım md27 rahat ve konforlu değildir. Peki yakıt 100 kmde ne kadar yakıyor?parça fiyatları ucuz mu pahalımıdır?

Etiketler
Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

ABDULLAH arkadasım ben hala otogaleri işi ile mesgulum ozellikle ticari olarak kullanmadıgım arac kalmamıstır
Öncelikle sunu belirtmek isterim benim su an karavan yaptığım ısuzu md27 ile mercedes sprinteri veya iveco daly i ve daha bircok psv diye tabir edilen hafif ticari aracı YOLDAKİ HIZ KONFOR VE KULLANIM RAHATLIĞI ile benim nacizane md27 ile asla kıyaslayamayıs elbetteki md 27 cok gerilerde kalır ama şu varki aracların kullanım amaçları farklı bu araclar kargonun zamanında yetiştirme telaşesi için yada içlerindeki et bozulmasın diye hızlı bi şekilde kasaba gidecek tasıma aracı veya hastaneye hasta yetiştirecek ambulans yada süt ekşimesin diye mandıraya koşacak arac olarak kullanılmayacak bu araclar KARAVAN olarak kullanılacak yani keyif rabası olacak
Mesela Erzuruma gezmeye gidilecekse hiç durmadan gece gunduz yolculuk yapıp saatte 100 km nin altına dusmeden 20 saatte gitmek var veya yesili doğayı izleyip guzel cesmelerde dere akarsu kenarlarında semaverini mangalını yakıp uygun bi yerde aracını kapatıp dinlenerek uyuyarak ve yolculuğun tadını cıkarıp ertesi gun yıne bismillah deyip 70,80 km ile yolculuğa devam edip erzuruma gule oynaya ve o yolunda tadını cıkarark gelmek var
Bence bu yuzden karavanda asl olan surat yada yola tutunma vs değil rahatlık genişlik ve kullanılabilir alanın fazlalığıdır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri