Aro Şanzıman Acill Yardımm

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmet-k Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,343

ahmet-k

Ana Kamp
uzun zaman önce elime geçen tuzla jeepimmdeki düzeltmelerde önümde bi takoz görevi gördü bu kadar eksiklik
en önemli sıkıntım şanzımanım oldu, çünkü şanzımanın 2. vites senkromeçi iş görmez oldu, vitesi ikiye alırken zorlanıyo ve ses çıkıyo, götürmediğim tamirci kalmadı , ARO şanzıman parçası bulunmaz diyenler çok oldu, herkes numaranı ver biz seni bulunca ararız dedi ama kimse bulamadı bi yardım etseniz elinizde yada bildiğiniz bi yerde varsa irtibata geçerseniz sevinirim

Etiketler

Ynt: Aro Şanzıman Acill Yardımm

sizin araç Aronun hangi modelinden ? spartana ise onlarda toros şanzımanı olduğnu biliyorum. eğer 200lü 300lü serilerden ise muhtemelen yine piyasada bir aracın şanzımanıdır, özel olduğunu zannetmiyorum. eğer aroya özel şanzıman ise de bulgaristana, romanyaya giden tırcı bir dost edinmeniz gerekir.

Trabzondayım ben vakfıkebirden,
şanzımanın tam modelini bilmiyorum ama öğrenmeye çalışırım

şanzuman değil aracın modelini sordular. eğer reno şanzumanı ile aynı olsaydı tamircilerden biri anlardı diye düşündüm.

bu aracın bir resmi vs. yok mu?

66 model Aro ne duydum ne gördüm Gaz olmasın sakın?

bende aro şanzımanı komple var bana sekromacın resmini koy aynısı ise göndereyim.her parçası var 05436225145

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

SON KONULAR

Geri