Arpenaz 4.1 Fresh Black Modifiye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat18-06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,125

murat18-06

Yeni Üye
Mesajlar
19
Tepkime Puanı
6
Yer
ankara
Selamlar, yeni almış olduğumuz ben ve arkadaşıma ait arpenaz 4.1 fresh black çadırımıza Ankara içinde modifiye tadilatlar (iç çadır girişine ve ön girişe sineklik, zeminin tamamına fermuarlı branda vb.) yaptıracağımız bildiğiniz yerler var mıdır? İnternette yaptığımız araştırmalarımda sadece İstanbul da bu işi profesyonel olarak yapan yerler bulabildim. Ankara içinde hiç bir bilgiye ulaşamadım. Ankaralı forumdaşlardan yardım bekliyorum.
 

İstanbul'lu olarak bende bir kaç arkadaşım çadırlarımızı Tuncay ustaya modifiye yaptırdık. Şehir dışından Kargo ile gönderim yapılabiliyor.
Tavsiye ederim. İşçiliği iyi ve dürüst bir esnaf.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,417
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst