Artık Benimde Bir Defenderim Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merkezci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,220

merkezci

ya denizdeyim yada dağda
Yer
antalya
herkese merhaba yaklaşık iki yıldır gezenbilir e üyeyim ancak hiç mesaj yazmadım çünkü konu edecek aracım yoktu.bugün itibarıyla bir defender 130 v8 almış bulunmaktayım.henüz aracı teslim almadım ama gelecek hafta teslim alırım inşallah ondan sonra eksiklikleri tamamlamaya başlayacağım konunun uzmanı üyelerin beni araç konusunda bilgilendireceklerini düşünüyorum şimdiden herkese teşekkür ederim.

Etiketler

Ynt: Artık Benimde Bir Defenderim Var

umutcelikel' Alıntı:
Hayırlı ve geçmiş olsun ;D ;D ;D

Arkadaşın hevesini kırmayalım... :smiley:

merkezci' Alıntı:
herkese merhaba yaklaşık iki yıldır gezenbilir e üyeyim ancak hiç mesaj yazmadım çünkü konu edecek aracım yoktu.bugün itibarıyla bir defender 130 v8 almış bulunmaktayım.henüz aracı teslim almadım ama gelecek hafta teslim alırım inşallah ondan sonra eksiklikleri tamamlamaya başlayacağım konunun uzmanı üyelerin beni araç konusunda bilgilendireceklerini düşünüyorum şimdiden herkese teşekkür ederim.

Merhaba;

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Neden 130 aldınız? Özel bir kullanım amacınız var mı?

Araçta eksikliğini çektiğiniz konuları ve de yapmak istediklerinizi listelerseniz, eminim tecrübeli arkadaşlar bilgi verecektir.

Kolay gelsin.

edaghan' Alıntı:
Arkadaşın hevesini kırmayalım... :smiley:

Merhaba;

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Neden 130 aldınız? Özel bir kullanım amacınız var mı?

Araçta eksikliğini çektiğiniz konuları ve de yapmak istediklerinizi listelerseniz, eminim tecrübeli arkadaşlar bilgi verecektir.

Kolay gelsin.

bu kadar çabuk cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, öncelikle şunu belirteyim satışta bir tane 130 vardı ve başka seçenek yoktu.ikinci olarakta araçta hazır vinç ,vebosta ve orijinal hidrolik direksiyon mevcut forumda bu eklentilerle ilgili bir çok kişinin uğraştığını bildiğimden dolayı bu zahmete girmemek için tercih yaptım ayrıca birde duygusallık var tabii

130 luk araç için pek olumlu bakılmıyor herhalde ama ben birde motor gücü açısından tercih ettim.2,5 dizel veya benzinli araçlar ile ilgili güç yetersizliği ile ilgili bir çok yazıyı forumda gördüm ayrıca birde puma motor veya 300 tdi motor için maliyetlerde bana yüksek geldi başlangıç için iyi bir şey yaptığımı düşünüyorum inşallah yanılmam birde benim ağır offroad yapmak gibi bir niyetim yok ama ailemle birlikte her koşulda maximum genişlik ve yer konusu bana daha faydalı diye düşünüyoru ama yinede v8 in çevciremeyeceği lastik olmaması ve güç problemi yaşamamakta çekici gelmiyor değil

Hayırlı Olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Bende 110 2.5 dizel alma aşamasındayım.Ama asıl olan,gönlüm 300 Tdi istiyor bunada maddi açıdan uzak kalıyorum.

Hayırlı olsun, henüz bakma arifesindeyim:smiley:

Fiyat ne oldu ve neredeki satıştı sorması ayıp değilse?

Selamlar
oncelikle aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Bana sorarsanız, 130 benzersiz bir araç.. Eğer "arazi" yapacaksanız "zor", ama gezi/kamp yapacaksanız çok iyi bir seçim (ama sizin seçiminiz değil anladığım) ..

Sonuç, eğer kamp/gezi düşünüyorsanız çok iyi bir aracınız var.. hayırlı olsun, reha

Bir zaman sonra sizi Gezenbilir gezi parkurlarında görme ihtimali yüksek görünüyor...
hayırlı olsun .. Defender camiasına hoş geldiniz ... :smiley:

Güle güle kullanın aracınızın fotoğraflarını ve yakıt tüketim bilgilerini paylaşmanız dileğiyle...

merkezci' Alıntı:
130 luk araç için pek olumlu bakılmıyor herhalde ama ben birde motor gücü açısından tercih ettim.2,5 dizel veya benzinli araçlar ile ilgili güç yetersizliği ile ilgili bir çok yazıyı forumda gördüm ayrıca birde puma motor veya 300 tdi motor için maliyetlerde bana yüksek geldi başlangıç için iyi bir şey yaptığımı düşünüyorum inşallah yanılmam birde benim ağır offroad yapmak gibi bir niyetim yok ama ailemle birlikte her koşulda maximum genişlik ve yer konusu bana daha faydalı diye düşünüyoru ama yinede v8 in çevciremeyeceği lastik olmaması ve güç problemi yaşamamakta çekici gelmiyor değil

MErhaba Öncelikle 130'a çok olumlu bakılmıyor diye bir şey yok, aracınıza içiniz ısındıysa bir kere en iyi araç odur. Kaldıki 130 10 numara araçtır; her aracın avantajları ve dezavantajları vardır; v8 ile 2,5 benzinli arasında yakıt açısından çokda rahatsız edici bir fark olacağını zannetmiyorum; lpg de varsa çok keyifli olur

Güle güle kullanın V8 in tadını çıkarın

Hayırlı olsun. Aldığınız 130 V8 mavi renkli olan mı?

Hayırlı olsun.. 130lar bence tam bir iş aracı hoşuma gidiyor bu kasa, gayet geniş hacme sahipler... ayrıca v8 motoru anlatmaya gerek yok tekrar hayırlı olsun...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri