ASYA VE AVRUPA'DA KESİNLİKLE GÜVENLİK SORUNU OLAN BÖLGELERİ SÖYLER MİSİNİZ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aktemur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,532

aktemur

Yeni Üye
ASYA VE AVRUPA'DA KESİNLİKLE GÜVENLİK SORUNU OLAN BÖLGELERİ SÖYLER MİSİNİZ?
1-Arabayla gideceğimiz kesinlikle polis ve halk tarafından soyulacağımız kesinlikle gitmememiz gereken ülkeleri söyler misiniz?
2-Bulgaristan ve gürcistan'ı kötü söylüyorlar?gürcistan da bir güvenlik sıkıntısı kesinlikle yaşamadım 10 kez gidip geldim.bulgaristan nasıldır?gece yolculuk etmeyin vs diye sürekli söylüyorlar.sahte polisler sizi soyuyormuş gibi söylemler var?

sizlerin tecrübeleri benim için çok önemli.medya bazen çok abartıyor.onun için insan korkuyor herhangi bir ülkeye giderken.sizin tecrübeleriniz benim için daha önemli.

Etiketler
Ynt: ASYA VE AVRUPA'DA KESİNLİKLE GÜVENLİK SORUNU OLAN BÖLGELERİ SÖYLER MİSİNİZ?

dünyanın her yerinde insanın iyisi de var kötüsü de,bizede arnavutlukda dikkatli olun denilmişti ama en cok yardımı arnavutlukla yunanistanda gördüm,bu işler bence biraz da sans işi,benim olduğum sehir kayseri'de ben daha hiçbir kötü bir olayla karsılasmadım ama polis arkadasların söylediklerini duyunca ben bu sehirde nasıl yasıyorum diye düşünüyorum ;Dsanırım aynı durum sizin yasadığınız bölge içinde gecerlidir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri