Atv, Bisiklet & Kano Taşıyıcı Römork Arayışı (toy Hauler Camper)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EL_Guapo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,599

EL_Guapo

Araştır, Bilene sor, Bildiğini paylaş...
Yer
İstanbul
Herkese merhaba,
Ben binek aracın arkasında Atv, 2 ad. bisiklet, 1 ad. kano veya ufak 1 bot ile kamp malzemelerini ve belki odun sepeti de olan bir Off Road römork arıyorum.

Amma çok şey istiyorsun diyenler olabilir ama böyle ürünleri internette görüyorum ve içim gidiyor. Bu ürünün İngilizce adı araştırdığıma göre “Toy Hauler Camper” diye geçiyor. Bazı fotolarını da ekliyorum.

Buna benzer bir ürünü üreten veya ithal edip satan bir yer varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

EE46BEE6 8A77 4513 AB36 BA7DE71CD8A4

22D05E5C EC7D 4A79 BB18 7883EF9B2FE3

8B325F44 18CC 46E8 A5BA 356A56CB9A80

193DE100 1DFB 4699 B2F4 DE806A3C89C2

00D6FD86 7199 49DF 88FF 5DB4DE8FB917

B5137523 56DA 4835 9EE3 5EB925517A6F

Selamlar,

Paylaşım için teşekkürler. Paylaştıklarınızdan "Raptor" model isimli olanı aynı zamanda Karavan sanırım?
Evet aynen öyle. Ama ben bu tarz bir ürün yapabilen bir firma henüz bulamadım. Aslında en alt fotoğraftaki model oldukça basit gibi duruyor. Buna ilaveten bir sıcak su sistemi ile açık duş ve lavabo ekletebilse, etrafına da solar ile beslenen ışık sistemi ve şarj ünitesi ile bir de buzdolabı ile iş komple tamam olur. 2'li ocak ünitesi de bonus olur. aaah ah rüyalar ve ulaşılamayan gerçekler. :smiley:

https://www.crawler.com.tr siteyi incelerseniz. Belki bir iki değişiklik ile isteğinize kavuşabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 513378
Sevgili cmax dostum,
Önerin için teşekkür ediyorum fakat Crawler’lar benim istediğim olanı veremiyorlar maalesef. Onların modelleri ufak karavan ve mutfak/tuvalet/şarj ünitesi/saklama alanlarından oluşuyor. O anlamda bir ürün isteyenler için bence pahalı olsa da mantıklı bir çözüm oluşturuyorlar.

Benim istediğim ise öncelikli olarak 1 ad. Atv, 2 ad. bisiklet, 1 bot/sert kano ve motorunu taşımamı sağlayabilecek bir ürün. Bunların yanında 1 odun taşıma bölümü, tavan üstü çadır taşıyabilme opsiyonu, 1 buzdolabı ve duş için sıcak su tesisatı olabilirse muazzam olur.

Sayın EL GUAPO (Komik oldu...)
bence kendiniz güzelce çizdikten sonra sanayinin yolunu tutunuz...
bu şekilde hazır bir römork-yarı karavan-yarı camper tarzı bulmanız bence olası değil.

kesinlikle iyi bir ustaya denk gelirseniz tam hayalinizdekini yapacaktır , tabii sizin teslim edeceğiniz proje doğrultusunda.
Özellikle son fotoğraftakini yapamayacak usta yok bence. Hazır satılan römorklar var buna oldukça benzer , değişiklikler ise çok büyük bir iş değil bence.
Hatta bana kalırsa son fotoğraftakinin üst katı tutan bacaklar çok eğreti duruyor , bizde daha iyisini yaparlar...
Fakat Tip onay belgesi olur mu , resmi mevzuatta sıkıntı yaşar mısınız bilemem tabii.

Sayın EL GUAPO (Komik oldu...)
bence kendiniz güzelce çizdikten sonra sanayinin yolunu tutunuz...
bu şekilde hazır bir römork-yarı karavan-yarı camper tarzı bulmanız bence olası değil.

kesinlikle iyi bir ustaya denk gelirseniz tam hayalinizdekini yapacaktır , tabii sizin teslim edeceğiniz proje doğrultusunda.
Özellikle son fotoğraftakini yapamayacak usta yok bence. Hazır satılan römorklar var buna oldukça benzer , değişiklikler ise çok büyük bir iş değil bence.
Hatta bana kalırsa son fotoğraftakinin üst katı tutan bacaklar çok eğreti duruyor , bizde daha iyisini yaparlar...
Fakat Tip onay belgesi olur mu , resmi mevzuatta sıkıntı yaşar mısınız bilemem tabii.
El Guapo der ki :smiley:
Evet haklısınız, sanırsam kendim bir şekilde yol almam gerekecek ve burada iyi bir usta tarafından daha iyisinin yapılacağından da kuşkum yok ama konu hakkında hiçbir tecrübem olmadığından o iyi ustaya denk gelememekten ve resmi evrak işlerinin içerisinde boğulmaktan, oradan oraya savrulmaktan korkuyorum. Yoksa istediğim çok aman aman yapılamayacak şeyler değil.

O zaman buradan bu işlerin projelendirmesi için ve imalatı için ayrı ayrı tavsiye talebinde bulunayım. Bu konularda deneyimli olanlarınız var ise beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Yalnız lütfen hakikaten bu işlerde tecrübesi olup, referans olabileceğiniz kişileri yönlendirmeye çalışırsanız çok sevinirim. İşin sonunda lanet olsun dememek lazım.

merhaba,

Offroad römork konusunda aynı arayışlarımız var. Bu konuda daha önce deneyimlerim oldu. Nasıl haberleşebiliriz?

Selamlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR