Atv Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan silvers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 146
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 220,671
Ynt: Atv Tavsiyesi

silvers' Alıntı:
Ha birde SYM marka atv lerin seramik silindirli motoru var, bu dayanıklılık konusunda diğerleri eliyor ama fiyatı da aynı şekilde maalesef..
bilginiz varmı bu konuda

Bilmiyorum belki biraz geç bi cevap ama yinede bilgilendirme için söyleyeyim: Seramik silindirli veya genel olarak seramik kullanılan motorların pek sağlıklı olmadığını hocamız söylemişti.Ayrıca silindirin seramik,pistonun ise başka bir malzeme olması da farklı problemlere neden olabilir.Malzemelerin ısıl genleşmeleri farklı olduğu için ve seramikte ısıyı geçirmediği için,ısı silindirin içinde hapsolur.Buda bir çok probleme neden olur.

Etiketler

üretici bunları bilip dikkate almış ve ona göre de önlemini almıştır diye düşünüyorum..

2009 TGB QUAD 425 ATV

"ARAZİ CANAVARI" FİYAT OLARAKTA COK UYGUNDUR 2,EL ÖTV KDV SİZ SAHİBNDEN SATAN COK VAR,BULABİLRSENİZ İNTERNETTE ARAŞTIRIN

13 İLE 17 BİN ARASINDA BULUNABİLİR

ÇEŞİTLİ ARAÇ SATIM SİTELERİNDE BULABLİRSİZ :smiley:

7 yıldan berı atv lerle içli dıslıyım gerce bır ara gecırdıgım kazalardan dolayı atv uzaklasıp jeep e merak saldım.
nacızane fıkrım bu işin sonu polorıs usa
paranızı sıfır dıye cın işi japon işine dagıtmayın amerıkanın ölüsü paradır alın ıkıncı el o bahsettıgınız fıyatlara.suan 500 poloros kullanıyorum.
kanunıye bındım bombardıar a bındım ıkı tanesıne grızzy bındım magnum a işin sonu neyse o bence ama sıfır ama ıkıncı el.
( son duydugumn ama test edemedıgım 700 dızel artıcat var kılıtlı dıfransıyellı )
:smiley:)) sıkı bırsey olsa gerek dızelde tork ta tartısılmaz

ARKADAŞLAR Bİ DÜNYA YORUMLAR OLMUŞ FAKAT İŞİ GERÇEKTEN ARAZİDE ZORLAYARAK ÇAMURA BATARAK YADA Bİ YERDEN TIRMANARAK DENEYEN BİRİ OLARAK BEN ÖNCE JAPON SONRA POLARİS DERİM TGB DE GUZEL AMA BI YERDE KESİLİP KALIYOR İŞTE YANI NE KADAR EKMEK O KADAR KOFTE

Fotoraf 0050

Fotoraf 0051

Fotoraf 0064

Fotoraf 0064

merhba arkadaşlar ya bi arkadaşımda kanun marka (kanun) 250 cc 4x4 atv var almayı düşünüyorum yanlız km 0,30krş yaktığını söylüyor tavsiye edermisiniz pilakalı atv 2009 model bilginizi bekliyorum bu marka pek yok tukiyede parçada felan sıkıntı yaşarmıyım

merhaba ya bi arkadaşımda kanun 250 cc 4x4 atv var marka(kanun) hiç duymadım 2009 model pilakalı 5000 kmde tavsiye edermisiniz yanlız km 0,30 krş yaktığını söylüyor bu yakıt bu motorlarda normalmi arazi vitesinde değilken normal yakıtı 0,30 krş olduğunu söylüyor yardımını bekliyorum motor resimdekidir....

37165 167979729893884 100000455748454 471296 1777441 n

arkadaşım merhaba konuyu yeni gördüm.
bir kere türkiye'de araç alacaksan (ne olurda olsun) alacağın ürün vergiye tabidir. ilk önce ÖTV vergisi maliyeye yatırılır sonra da bayi faturayı keser. plaka çıkartman için 1 ay süren vardır 1 ayı geçirirsen cezaya girer. trafik sigortası, bandrol ve plaka tescil masrafın olacaktır.dolayısıyla nerede kullanırsan kullan bunları yapman gerekir. devlet için birşey ifade etmemektedir. alacağın araçta bir motor var ise yukarıdakileri uygulamak zorundasın. ;)

merhaba ya bi arkadaşımda kanun 250 cc 4x4 atv var marka(kanun) hiç duymadım 2009 model pilakalı 5000 kmde tavsiye edermisiniz yanlız km 0,30 krş yaktığını söylüyor bu yakıt bu motorlarda normalmi arazi vitesinde değilken normal yakıtı 0,30 krş olduğunu bu arada motor zincirli değil difransiyelli söylüyor yardımını bekliyorum motor resimdekidir.... abi bi cvb verebilecek kimse yokmu ya koca sitede 3 günden beri bi cvb veren yok bana

merhaba ya bi arkadaşımda kanun 250 cc 4x4 atv var marka(kanun) hiç duymadım 2009 model pilakalı 5000 kmde tavsiye edermisiniz yanlız km 0,30 krş yaktığını söylüyor bu yakıt bu motorlarda normalmi arazi vitesinde değilken normal yakıtı 0,30 krş olduğunu söylüyor birde motor zincirli dğeil difransiyelli öneririmisiniz yardımını bekliyorum motor resimdekidir 3 günden beri yardım eden kimse bulamadım....​

ben 125 yada 150 cc lik bir atv almayı düşünüyorum ama kaliteli olsun istiyorum hangisini tavsiye edersininz

muammerr.58' Alıntı:
merhaba ya bi arkadaşımda kanun 250 cc 4x4 atv var marka(kanun) hiç duymadım 2009 model pilakalı 5000 kmde tavsiye edermisiniz yanlız km 0,30 krş yaktığını söylüyor bu yakıt bu motorlarda normalmi arazi vitesinde değilken normal yakıtı 0,30 krş olduğunu bu arada motor zincirli değil difransiyelli söylüyor yardımını bekliyorum motor resimdekidir.... abi bi cvb verebilecek kimse yokmu ya koca sitede 3 günden beri bi cvb veren yok bana
ben polorısle bıle o kadar yakmıyorum.

200ccapache'yi tavsiye ederim. Kuzenimde vardı geçen hafta sattı. Araç zorlamalara çok iyi mukavemet gösteriyordu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR