DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Avrupa Karavanda Aşağıda Resmi Olan Bu Sistem Ne Işe Yarıyor?

'MOTOKARAVAN' forumunda denge35 tarafından 7 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu 1065 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

1. denge35

denge35 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    dual battery ısalatör adı verilmiş bu sistemin ne işe yaradığnı öğrenmek istiyorum, bilgisi olan arkadaşların paylaşmasını istiyorum, teşekkürler.

dual battery ısolator.jpg

Etiketler:

2. wankel

wankel Kamp II

Alınan Beğeni:
    250
    araç marş motorunu çalıştıran akü ile yaşam aküleri birbirine paralel bağlandığında yaşam aküsünden start aküsüne doğru akım iletilmemesini, sadece araç alternatöründe üretilen şarj akımının araç start aküsü üzerinden yaşam aküsüne iletilmesini sağlayan bir izolasyon devresi. bulsam bende alacağım bundan.

denge35 bunu beğendi.

3. denge35

denge35 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5

4. denge35

denge35 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    Çok teşekkür ediyorum, araçla karavanin elektrik bağlantısını yapınca yaşam akuyu ölçeyim.

Son düzenleme: 7 Mayıs 2018

5. denge35

denge35 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    araçla çekme karavan arasında elektirik bağlantısı olunca mı devreye girer yoksa çekici arçta başka bir işlem yapıolması gerekir mi?

6. wankel

wankel Kamp II

Alınan Beğeni:
    250
    çekici araçta her hangi bir işlem yapmaya gerek yok. yaşam kısmındaki akü ile start akü birbiriyle bağlıyken izolatör iş görür. karavanınız takılı değilken izolatörün bir fornksiyonu kalmaz.

7. denge35

denge35 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    Teşekkürler

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...