Aydın - Karlık Zirvesi Gezisi (22 Ocak 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arif09 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,551

arif09

Kamp I
22 Ocak 2012 Pazar günü saat 09:00'da Aydın Belediye meydanından hareketle başlanacak olan gezimize dostlarımızı bekleriz. Katılmak isteyenler haber verirlerse seviniriz... Aşağıdaki linkten tahmini gezi rotasını görebilirsiniz. Kesin rotayı bu hafta yapacağımız keşiften sonra ekleyeceğiz fakat çok bir değişiklik olacağını sanmıyoruz...
Bol çamurlu günler...

http://maps.google.com/maps/ms?msid=213824494732638898952.0004b63c9aa58984df466&msa=0&ll=37.884338,27.862015&spn=0.225716,0.308647

Etiketler
Ynt: Aydın - Karlık Zirvesi Gezisi (22 Ocak 2012)

Arif Bey,
keşif yaparken foto da çekebilirmisiniz?
bunları sonra burada yayınlarsanız en azından gideceğimiz yol hakkında fikrimiz olur.
bir problem olmaz ise katılmayı arzuluyorum.
selamlar

Tabi ki eklerim... Hatta video bile ekleyebilirim. Son hafta yağan yağmur ve kardan sonra zor bir yol olacağını düşünüyorum ama bakalım hayırlısı... :smiley:

İnşallah Erco bey. Bu arada ben Selçuk. Bu hesabı Arif'le ortak kullanıyoruz iki hesapla uğraşmayalım diye... :smiley: Sizi de bekleriz bu arada gezimize...

izmir ve aydın grubu olarak selçuk - kirazlı civarlarında dağlarda gidilebilecek bir yer varsa ortak noktada buluşup gidilebilir diye düşünüyorum

Selçuk taraflarını bilen bir arkadaşımız bir güzergah hazırlarsa neden olmasın?... :smiley:

Ben son anda bir aksilik cikmazsa kesin olarak katiliyorum. Guzergahin durumuna gore kendi aracimlada gelebilirim. İzmirden de katilmak isteyecek arkadaslar var. Selamlar Arif & Selcuk!

Bekleriz Ceyhun abi... Dediğin gibi yolların durumuna göre haber veririm...

arif bey çok güzel bir gezi olacağından eminim. keşif resimlerini bakalım teşekkürler.

Konuyu sabitledim.

Takvime ekleyerek Etkinlikler Sayfasına taşıyorum.

Şimdiden iyi etkinlikler.

Teşekkürler Murat Bey... Sizi de aramızda görmek isteriz mümkün olursa...

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki araç arızası yüzünden bugün gerçekleştireceğimiz keşif gezimiz iptal oldu... Gezi takviminde değişiklik yapmamak için keşif gezisini ayın 21 Ocak Cumartesi yapıcaz. Resimleri de o akşam sizlere ulaştıracağız...

selçuk geçmiş olsun.
bir aksilik veya mani olmazsa ben de gelmek isterim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR