Aydın Off-road Sevdalıları Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RemziVet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,131

RemziVet

Yeni Üye
Değerli dostlarım,abilerim,kardeşlerim herkese merhaba. Aydın'da ADÜ Veteriner Fakültesi'ndeyim.Uzun bi süredir sitenizde üyeyim. Uzun bir araştırmadan sonra Suzuki Vitara 1.6 jlx aracımı alıp gezenbilir ailesinin bi parçası oldum yada olmaya adım attım diyelim.Bu arada Veteriner Hekimlik okuyorum. Gezenbilir ailesi, küçük dostlarımızın başına gelebilecek herşeyde telefonla yada siteden mesajla bana ulaşabilirler. Elimden geleni yapmaya çalışırım.Aydın'da off road sevdalı arkadaşlara ulaşmaya çalışıyorum ama bi türlü kimseye rastlayamadım. İnternette Ay-off team isimli bir grup görünce nasıl da heyacanlandım. Buradan o arkadaşlara ulaşmayı umut ediyorum.Gruba üye olan Aydın'da ki değerli dostlarım bana ulaşırsa çok sevinirim.Herkesi sevgiyle selamlıyorum. Esenle ve sağlıcakla kalın. İletişim: remzicanalpsar@gmail.com 0545 221 61 22

slm

aydın olmasa bile kuşadasından yapılabilecek organizasyonlara açığım .

araçlarımızın aynı olması paylaşımları artıraabilir.

Merhaba bende merkezdeyim ve binek aracimi satip offroad araci alacagim temmuz ayinda. Alirkende aydinli abilerimden yardim almak istiyorum.Thyde guvenlik gorevlisi olarak calismaktayim 5 yildir ve aranizda olmak istiyorum saygilar:smiley:

Merhaba bende merkezdeyim ve binek aracimi satip offroad araci alacagim temmuz ayinda. Alirkende aydinli abilerimden yardim almak istiyorum.Thyde guvenlik gorevlisi olarak calismaktayim 5 yildir ve aranizda olmak istiyorum saygilar:smiley:
araç alırken suzuki vitara ve nissan navara hakkında fikir verebilirim .....her iki aracada biniyorum..sanırım bende temmuzda thy ye başlıcam görüşürüz orda

umarim beraber calisma sansimiz olur mutluluk duyarim. Vitara dusunuyorum sizinde onerdiginiz gibi. Cok saolun cevabiniz icin

aracınızın rengi nedir belki denk geliriz.. ben bu ara üstünde çadırla siyah navara ile dolaşıyorum
Bej rengi tek kapı 2005 model. Üzerinde port bagaj var görmüşsünüzdür belki.
Araçta çadır varsa sizde kampçılıkta vardır kesin :D, benim aracım ufak olduğu için araç üstü çadır yerine normal çadır kullanıyorum.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR