Aydın'da OffRoad

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huzzik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,353

huzzik

Kamp III
Yer
aydın merkez
Arkadaşlar merhaba forumda buralara konu açacağım pek aklıma gelmezdi :D ama merak ediyorum aydında offroad yapan kimse yokmu yapıyorlarsa nerde bu millet :smiley:

Etiketler
Ynt: Aydın'da OffRoad

var: sökedeyim. izmirli arkadaşlara takılıyorum, onların etkinliklerine katılmaya calışıyorum

ama aydında başka yapan olmadığı için izmirdekilerle takılıyorsunuz sanırım aydın merkezde offroad için hazırlanmış bikaç araç var ama hep tertemiz geziyor

ya bizde o kadar off road yapacak insan arıyoruz fakat kimseyi bulamıyoruz. bızde 2 veya 3 kişi kendı aramızda kucuk gezıler yapıyoruz. bize katılmak ısteyen olursa aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz...

Arif Kalem : 0543 845 94 34
Selçuk Eroğlu: 0505 518 13 64

huzzik' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba forumda buralara konu açacağım pek aklıma gelmezdi :D ama merak ediyorum aydında offroad yapan kimse yokmu yapıyorlarsa nerde bu millet :smiley:
ilçelerinide katarsanız Aydın'da Off Road yapacak çok zengin bir katılım listesi oluşturabileceğinizden eminim .. sanırım şimdilik sorun iletişim ve Gezenbilir grubunun yeterince tanıtılamaması gibi görünüyor .. ::smiley:

sanırım bu konuda haklısınız..sorunn iletişim.. ve yeterince insana ulaşamamamız.. geziler oldugunda buraya yazarsanız sevinirim... :D

Değerli Aydın'lılar...
biz Jeep markasının gündelik kullanımda olduğu ilk yer olarak Aydın'ı tanıdık..
Zeytinliklerde çalışırken bile off-road standarttır Aydın'da.. ;D

Tüm Ülkeme Selam Olsun..

Bende Aydınlıyım - İlyasdere Köyünden, istanbulda oturuyorum, Kurban Bayramında gelicem, yaparız artık :smiley:)

Merhaba Arkadaşlar ,

Gezenbilir Aydın Grubunu ziyaret eder misiniz lütfen.?

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9743.0

Bu linkte formata uygun bir şekilde kendinizi tanıtırsanız Gezenbilir Ailesinin Aydın ilinde yaşayan üyeleri ile tanışmış olursunuz.

İyi etkinlikler diliyorum.

Selam arkadaslar.. bız of -road aydın grubun altında hem tanısmak hemde jeep sevdalısı kac kişi oldgunu görmek için gezi yapmaya karar verdik.

Tarih: 18.11.2010( kurban bayramının 3.günü)
Hareket saati: 10.00
Gidiş yeri: aydın -dağemiri köyü - kadıbagı yaylası-( istege göre yayla yolundan ödemişe de gecilebilir)
Amaç: hem yaylayı gezmek ..hem pıknık yapmak ( özellikle semaverde cay içmek) ayrıca aydın ve cıvarındakı jep meraklılarıyla tanısmak

Not: herkesi beklerizz.. bakalım kac kişiyiz..

etkinlik çok güzel olacak belli ama bir sıkıntı var ben uludağda olacam :( fakat birşeyi daha eklemek isterim aydında rüzgaravcıları ve aydın bisiklet grubu var onları unutmayın belki ortak büyük bir etkinlik olabilir o sıra aydında olsam organize olmada yardımcı olmak isterdim

keske aydınada olsaydınız:((( elımızden geldgınce bır cok kısye ulasmaya calsıyoruz.. fakat talep umdugumuz gıbı degıl.. bızde gelenlerle gıdecez artık ..ıns aydında oldgunuz bır gunde gene gıderız yaylara..

Ben Nazilli'yim. Aydın'da oturuyorum. Cipim yok ama herkes şoförlük de yapmaz herhalde.Eğer ki nöbetim olmazsa sizlere kopilotluk yapabilirim :smiley:.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR