B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan off road runner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 80
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,549
Ynt: B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

.

2406122700

2406123000

2406123001

2406123002

2406123100

Etiketler

Ynt: B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

Deniz bisikleti ile denize doğru gitmek üzere otelden ayrıldıktan 3 saat 15 dakika sonra tekrar otelin önüne dönmüş olduk. Şimdi ters taraf doğru geziye devam edecektik.

Otelimizin dereden görünüşü.

2406124300

2406124301

2406124400

2406124401

Ağva deresindeki 4.5 saatlik deniz bisikleti gezimizde epey zevk almış, biraz da yorulmuştum. Eşim ile oğlum odaya çıkıp eşyaları toplarken, ben de biraz dinlenmeye koyuldum. Ne de olsa birazdan 700 km mesafedeki Antalya'ya doğru yola çıkacaktık.

Gece geç vakitlerde Antalya'ya vardık.

Böylece şükürler olsun ki, bir gezimizi daha kazasız belasız ve oldukça mutlu olarak bitirmiştik. Darısı diğer gezilerimize ve gezmeyi dileyenlere ;D ;D ;D

2406135753

tahsin14' Alıntı:
Bu güzel paylaşımlarınız için teşekkürler,Allah herkese nasip etsin.

Teşekkür ederim Tahsin bey. Darısı tüm dileyenlere ;)

Kerim bey, güzel gezi yapmışsınız, bizimle de paylaştığınız için teşekkür ederiz, elinize sağlık.

ben anlamıyorum bunlar offroad gezisi mi turistik gezi mi?offroAD başlığı altında paylaşılmış

Güzel gezmiş ve belgesel kıvamında detaylı anlatmışsınız. Paylaşımınız için teşekkürler.

Paylaşımlarınız için teşekkürler. Diğer yazılarınızı da sonuna kadar takip ettim.

Çok güzel gezi olmuş.Paylaşımınız da çok başarılı,sanki bir gezi programı gibi.
Sizin Doğu Karadeniz gezinizi de baştan sona kadar okudum.
Aslen Kastamonu luyum İnebolu-Abana-Çatalzeytin-Doğanyurt-Cide hattını iş için çok gezdim ama hiç keyif gezisi yapamadım.Geçen sene Karadeniz turu planladım fakat iş değişikliği nedeniyle gerçekleştiremedim.Bu sene de zor görünüyor ancak buradan bakabiliyorum.
Tekrar elinize sağlık oturduğumuz yerden bize Karadenizi gezdirdiğiniz için.Teşekkürler.

Çok güzel gezi olmuş.Paylaşımınız da çok başarılı,sanki bir gezi programı gibi.
Sizin Doğu Karadeniz gezinizi de baştan sona kadar okudum.
Aslen Kastamonu luyum İnebolu-Abana-Çatalzeytin-Doğanyurt-Cide hattını iş için çok gezdim ama hiç keyif gezisi yapamadım.Geçen sene Karadeniz turu planladım fakat iş değişikliği nedeniyle gerçekleştiremedim.Bu sene de zor görünüyor ancak buradan bakabiliyorum.
Tekrar elinize sağlık oturduğumuz yerden bize Karadenizi gezdirdiğiniz için.Teşekkürler.
Beğeniniz için teşekkürler. Nice güzel gezmelere. instagram hesabım : kerim_yollarda

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR