Bakımı Masrafsız 3.0 Crd Grand Cherokee

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mauvais Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,139

Etiketler

aracı satma nedenim bu yaz iş için nerdeyse her hafta İstanbul - antalya yapmam gerekiyordu, uzun yolda da WH hem vakit hem de nakit kaybı.
sonrasında makyajlı 508 aldım 2 ay önce onu da sattım antalya işi bitince :smiley:
şimdi ben de araç arıyorum.
fiyatlar uçmuş, inanılmaz yükselmiş ama satabilen de pek yok.. büyük ihtimal uygun fiyatlı herhangi bir araç alıp yaza doğru makyajlı kasa WH bakıcam.
motor şanzıman çok sağlam, bakımlı araç olması çok çok önemli, şimdi bakıyorum da benim aracı keşke satmasaydım diyorum canavar gibiydi :smiley:
temiz araç bulursanız kesinlikle tavsiye ederim.

aracı satma nedenim bu yaz iş için nerdeyse her hafta İstanbul - antalya yapmam gerekiyordu, uzun yolda da WH hem vakit hem de nakit kaybı.
sonrasında makyajlı 508 aldım 2 ay önce onu da sattım antalya işi bitince :smiley:
fiyatlar uçmuş, inanılmaz yükselmiş ama satabilen de pek yok.. büyük ihtimal uygun fiyatlı herhangi bir araç alıp yaza doğru makyajlı kasa WH bakıcam.
motor şanzıman çok sağlam, bakımlı araç olması çok çok önemli, şimdi bakıyorum da benim aracı keşke satmasaydım diyorum canavar gibiydi :smiley:
ben wk yani 2006 ile bir alt kasa arasında kaldım alt kasa yüksek motor benzinli ama iç dizaynı çok kalite algısı var bu kasa ise dışı yakışıklı ve yenilikçi
Ben işe git gel ve uzun yolda tatilde kullanıcağım. Teşekkür ederim yorumunuz için

:smiley: alan memnun satan memnun sonra yine alan memnun vaziyetleri oldu sanırım.

valla satan memnun olmadı (Ben) :smiley:
o temizlikte bir WH a şu an 85/90 yazıyorlar.. he satılıyor mu pek sanmıyorum, hep aynı araçlar ilanda..

Bir şey sorcam yaşadığım yerde görsem yakından bakacağım ama göremedim, WH/WK'ların iç tavan yüksekliği darmı ? Youtubede İzciTeam sayfasında namı diğer Deli KAdir'in aracı incelenirken iç tavan yüksekliği dar dedilerde...

Araç satışı yavaş ise mesela 95 isteyen adama 90 teklif etsek ayıp olmaz demi ? :smiley:

Toyota Prado veya Range Rover Discovery gibi yüksek değil dar ama alışırsın , boyun 1.80 ve aşağısı ise alışırsın , boyun 2.00 ise çoğu arabaya sığmazsın zaten :smiley:

5 aşağı teklif etmek ayıp değil , teklif edilebilir .

Bir şey sorcam yaşadığım yerde görsem yakından bakacağım ama göremedim, WH/WK'ların iç tavan yüksekliği darmı ? Youtubede İzciTeam sayfasında namı diğer Deli KAdir'in aracı incelenirken iç tavan yüksekliği dar dedilerde...

Araç satışı yavaş ise mesela 95 isteyen adama 90 teklif etsek ayıp olmaz demi ? :smiley:
arka koltukta uzun boylular için koltuk biraz alçak kalıyor, bu da biraz rahatsız oturma pozisyonu sunuyor, ama tavan yüksekliğinde sorun yok.
önde ise zaten sıkıntı yok, @enbay1 ın dediği gibi boy 2mt ve üzeri değilse :smiley:

fiyatlar o kadar yüksek ki bazı araçlarda bence de 5 bin aşağı teklif edilebilir.
bu arada bende ix35 aldım, ilerleyen günlerde bir başlık açıp yorumlarımı yazacağım.
şu an için ise fena değil diyebilirim :smiley: en azından ekonomik :smiley::smiley:

Boyum 1,82 Şimdi kullandığım outlanderda kafam tavana çok yakın hatta koltuğu yükseltsem saçım deyiyor. O yüzden saçımı kesiyom hep :D :D :D ...

Denk getirip içine binip incelemem lazım bu aracı inşallah denk getirip

Boyum 1,82 Şimdi kullandığım outlanderda kafam tavana çok yakın hatta koltuğu yükseltsem saçım deyiyor. O yüzden saçımı kesiyom hep :D :D :D ...

Denk getirip içine binip incelemem lazım bu aracı inşallah denk getirip
benim boyum 1.80 yani incelemek için araç denk getirmene bile gerek yok, 2mt olsaydın ancak o zaman saç kestirmeye gerek olurdu :smiley:

ama arka koltuklara kesinlikle bir otur ve dene derim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.