Ballı Kayalar Kamp Alanı....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan trw.tekstil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,435

trw.tekstil

Ana Kamp
Yer
Istanbul, Turkey
Web
www.facebook.com
bu hafta sonu ballı kayalar piknik ve kamp alanına gittim ist yakınlığıyla bilinene ve günü birlik gidilebilecek oksijen deposu yönetimi el değiştirmiş ve çok misafirperver insanlarla karşılaştık çok memnun kaldık karavanlarıyla gidenler için bir park alanı oluşturmuşlar 20 tl alıyorlar elk mevcur bunun içinde 5 tl alıyorlar kısa günü birlik kampçılara duyrulur ....

Etiketler
Ynt: Ballı Kayalar Kamp Alanı....

resimler...

10951359 10152947922108213 894412965 n

yemek ve diğer ihtiyaçların karşılanması için alan mevcut mu?
Kendımızı tedarik edip mi gıdıyoruz.
Çadır kampına uygun mu bölge.

Ben yazın sıcagında gittiğimde dere kenarına çadır kuranlar olmuştu.
Çadır için yer çok sizin isteğinize bağlı olarak
Yemek götürmeseniz bile kahvaltı varmı bilmiyorum ama ben öğlen arasında tost ve gözleme yeme yerleri var
Dere kenarında balık lokantasıda var hatta canlı alabalık hemen yanındaki göletten tutuyor ve taze olarak pişiriyorlar

Yazın cok kalabalik olur sanirim.
Goletten bizim de tutmamiza izin veriyorlar mi

Evet yazın aşırı dere kalabalıktı
Belki inanmazsın ben sabah 8 gibi gitmiştim artık gelen adamlar ne zaman geldi bilemiyorum ama bildiğin yerde cağ kebabı yapıyorlardı sabah sabah

Ballıkaylar hem kamp, hem doğa yürüyüşü için çok güzel bir yer ayrıca kaya tırmanışı için bolt ile belirlenmiş birçok rota var. Ancak rabbitin dediği gibi hava güzelken gidilecek mekanlardan değil özellikle haftasonu. Eşimle İstanbula çok yakın olduğu için sık sık gidiyoruz her gittiğimizde de bir takım sıkıntıları görüp üzülüyoruz. Bir kere etraf çok pis piknikçiler sadece piknik alanlarını değil kanyon boyunca birçok noktayı kirletmiş. Dere içinde oluşmuş olan doğal havuzlara orta yaşlarda adamlar iç çamaşırlarıyla girmeye çalışıyor. bunun gibi bir takım sıkıntılar var. Kaya tırmanışı için dışında kampi doğa yürüyüşü gibi faaliyetler için biraz daha yol alıp sapancaya gitmenizi öneririm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri