Baofeng Uv-82 - 2016 Yeni Versiyon

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CNKNC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,716

CNKNC

Mustafa Kemal ATATÜRK
Yer
Zonguldak
Edit: Wouxun Kg Uvd1p hakkında detaylar kaldırıldı.

Selamlar amatör adayları ve amatörler,

Kişisel kullanım için sipariş verdiğim "Baofeng UV-82" telsizim elime ulaştı ancak ihtiyacım olmadığı için başka bir arkadaşa devretmek istiyorum. Yanlışlıkla 2 adet ücreti ödendiği için telsizin ikincisi de kısa süre içinde elime ulaşacak onuda isteyen olursa devredebilirim.

Bu ürünlerin piyasadakilerden farkı 2016 serisi ocak ayı ve sonrasının yeni üretimli ve yeni firmware yüklü versiyonlarıdır. Baofeng 'in bu serisinde özellikle ciddi hataların giderildiği, elektriksel ortamlardan vb. alanlardan etkilenmesinin düzenlendiği ve söylendiği kadar çıkış yapılmamasını sağlayan hata düzeltildiği yönündedir.

Bu ürünlerin en ucuzlarını bulup Çin'den getirip belirli bir fiyata satan arkadaşlar var. Ben kişisel kullanım için aldığımdan tatmin eden versiyonlarını satın aldım. Hızlı gönderim adına da fiyatları makul tutmaktayım. Madem para veriyorsunuz tatmin eden versiyonları almanızı tavsiye ederim. :smiley:

Kendime hediye kuponlar ile çok uygun fiyata KG-Uv9d getirdiğim için bunları satıyorum. İkinci gelecek uv82 'yi alıcısı olursa onuda veririm.

Uv-82 / 200TL'dir.
Kg Uvd1p Premium Seri / 340TL'dir. (Satıldı)
Kg Uvd1p Ucuz Seri / 250 (Satıldı)

Amacım ticaret değil, ciddi alıcılara kendimi de zarar ettirmeyecek şekilde satacağım. En ucuz versiyonlarından almış olsaydım UV82'yi max 150'den Wouxun'u ise max 250'den satardım. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Etiketler

Wouxun 6 seride forumdan @murat abimize satıldı. 2 adet uv-82 beklemekte. Çift alımda fiyat düşer, tek alımda nakit ödeyeceklere yine yardımcı olurum.

Baofeng UV-82 2016 Üretim Güncellenmiş Firmware tekrar stokta. Aktif 4 stok bulunmaktadır. İletişime geçtiğiniz an satış gerçekleştirilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR