Baofeng Uv82 8 Watt Ve Uv5r 2017 Telsizler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Odysa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,265

Odysa

Yeni Üye
_______________________• UV-82 8 Watt •______________________

(190 ₺ ) ( 190TL ) (190 Türk Lirası )

Bu model yeni kasaya sahiptir. Ptt tuşları ayrılmıştır. Son zamanlarda çoğu Uv-82 hoparlöründe net olmayan bir ses var, o sorun cihazlarımda yoktur (Olanları geri gönderiyorum). 5Watt değil 8Wattır. 1800mAh değil 2800mAh pil vardır. Çok az gözle farkedilmeyen extra kalınlıkta. Bu özelliklere göre ürünün fiyatı caziptir. Tüm sıfır kutu içeriği ve Çift Ptt tuşlu kulaklığı ile gelecektir. Yine anten yenidir.

_________________________• UV-5R •_________________________

( 180 ₺ ) ( 180TL ) ( 180 Türk Lirası )

Cihazlar sıfır kutuludur. Kontrolleri yapılmıştır. Orjinal kutu içeriği tamdır. 2 yada 4 adet bulunmaktadır.
5 Watt 1800mAh bataryası vardır. Dualband cihazdır, Baofeng'in iyi verimli anteninin daha kibarı olan yeni antenden vardır.

** Elimdeki fazlalık ürünleri satıyorum. Buradaki arkadaşların işine yarasın çünkü özenle arkadaşlarım için seçtiğim cihazları başkalarına satmak istemedim. Başka cihaz istekleri için yazmamanızı rica ediyorum. Ticari bir kuruluş değilim ve ticari amaçla ürün getiremem.. Kullanılmış değiller. Mesaj atabilirsiniz. Resimlerde UV-82 UV-5R 'yi görmektesiniz. 3-5 kuruştan kaçmayın içiniz rahat olsun.

Resimlere tıklarsanız büyürler.

IMG 7180

IMG 7181

IMG 7185

IMG 7239

IMG 7232

IMG 7236

Etiketler

Satış devam, 8 watt muhabbeti artık son buldu. Cihazlarım standart 5 watt 2800 mah uv82 modelidir. İstikrarlı çalışmaktadır. Şuanlık en iyi cihazlardır.

Amatör lisanslı şahıslar da 2w , lisanssız kullanıcılarda 0.5w tan yüksek çıkış yapmak da kanunen yasaktır dipnot düşelim.
Ve 5r ,uv82 4011 vb cihazlara sahip ve baofenglerin çıkışını ölçmüş biri olarak 8w söz konusu olmamakla birlikte 5w da iken bile 5w verememekte bu cihazlar.
Yani biraz farazi yazılıyor çıkış güçleri. Ha ama bence özellikle uv82 Multi başarılı randımanlı ve kaliteli bir cihazdır tavsiye ederim.

S60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amatör lisanslı şahıslar da 2w , lisanssız kullanıcılarda 0.5w tan yüksek çıkış yapmak da kanunen yasaktır dipnot düşelim.
Ve 5r ,uv82 4011 vb cihazlara sahip ve baofenglerin çıkışını ölçmüş biri olarak 8w söz konusu olmamakla birlikte 5w da iken bile 5w verememekte bu cihazlar.
Yani biraz farazi yazılıyor çıkış güçleri. Ha ama bence özellikle uv82 Multi başarılı randımanlı ve kaliteli bir cihazdır tavsiye ederim.

Kısmen doğru ama çok emin konuşmuşsunuz. Çin den ülkemize gönderilen ürünle bazı Avrupa ülkerine gönderilen ürün farklıdır. İlk kez 8 watt muhabbetini ben çıkarmıştım çünkü bahsettiğim ülkelere gönderilen cihazın anakartı HP modeliydi. 8 Etiketinide biz basıyorduk bir sürede 5 ama 8 basıyor diye sattım. İşi uyanan Çin'liler tabiri caizze bizim insanımızı enayi yerine koyunca 1-2 watt daha hassas cihazları 8 diye yutturmaya başlamışlardı. :smiley:

Kısmen doğru ama çok emin konuşmuşsunuz. Çin den ülkemize gönderilen ürünle bazı Avrupa ülkerine gönderilen ürün farklıdır. İlk kez 8 watt muhabbetini ben çıkarmıştım çünkü bahsettiğim ülkelere gönderilen cihazın anakartı HP modeliydi. 8 Etiketinide biz basıyorduk bir sürede 5 ama 8 basıyor diye sattım. İşi uyanan Çin'liler tabiri caizze bizim insanımızı enayi yerine koyunca 1-2 watt daha hassas cihazları 8 diye yutturmaya başlamışlardı. :smiley:
Dogrudur, lakin nrt yahut nap (R&S tercihen) vb guc olcer cihazlar ile çıkış gücünü olctugunuzde 8w veremedigini goreceksiniz.ona istinaden :smiley: el kadar ve fason markalar için 8w aşırı iddialı bir güç.

Ha baofeng ve pofung lari bendr severek kullanıyorum orası ayrı. Keza genellikle oldschool aselsanlari tercih ediyorum ama çıtır işlerde Çinlilerde bayağı iş yapıyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri