Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,468
Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Değerli büyüğümüz Hüseyin Beyin aramızdan ayrılmasının üzüntüsüyle,
Eşine ve tüm karavancı dostlara baş sağlığı dilerim.

Etiketler

Arkadaslar,
Rahmetli Hüseyin agabeyimizin cenazesi, Karacaahmet Sakirin camisinden Persembe ikindi namazindan sonra kaldirilacaktir.
Degerli dostumuzu son yolculugunda yanliz birakmayalim.
Saygilarimla
Erdal Ötügen

Karavan Dünyası 'RÜZGAR'sız kaldı...
Mekanı cennet olsun...

Dostluğundan büyük keyif aldığımız sevgili dost Hüseyin Pelit (Rüzgar) için yeni yolculuğunda güzel yerler keşfetmesini diliyor, sevgili eşi Selma'ya Rüzgar'ın o güzel anılarını yaşatmasını bekliyoruz:(( Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Sungur Culdar adına
"Karavanci dostumuz Hüseyin Pelit in vefatından dolayı üzüntü mü bildirir, ailesine ve karavan camiasına baş sağlığı dilerim. Sungur Culdar "

Başta yakınlarının ve Gezenbilir topluluğunun başı sağolsun. Allah cennetine kabul etsin...

Hüseyin bey ve Selma Hn. Bizler için çok değerli iki insan. Dostlukları ve gezi sevdalısı , yaşama bakış açıları , örnek aldığımız güzel insanlar. Duyunca çok üzüldük. Selma hn telefonla ulaşamadık. Yarın cenaze töreninde görüşürüz .

Hayat arkadaşının yokluğuna alışmak en çok ona zor gelecek. Bizlerde sevimli , müzip , hayata güzel yanından bakan ve güzel yazıları ile hepimize yollara düşme aşkı aşılayan bir dostumuzu , agabeyimizi kaybetmenin üzültüsünü yüreğimizde hep duyacağız.
Sizleri tanıdığımıza çok memnunuz. iyiki var oldunuz ve hayatımızda bulundunuz.

Hüseyin beye Allahtan rahmet , Selma hn ve tüm sevenlerine bol bol sabır diliyoruz.

Yarın " büyük gezenbilir ailesi" olarak Hüseyin beyin son yolculuğunda birlikte olmak dileğiyle ...

Merhum a allahtan rahmet , ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim.

Allah rahmet eylesin.
Günahlarını affetsin.

Sevgili Hüseyin Abimizin ALLAH’ım Mekanını Cennet EyIesin DuaIarımızı KabuI Etsin,
Acınızı sizinIe payIaşıyoruz ALLAH güç versin AiIesine ve yakınIarına.
Kenan YAMA

ImagesL7ZZ3ZVV

Allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin.

İnsan tanıdıktan sonra sevgi duyduğu , saydığı ve onun eserlerini izlediği birinin kaybını duyduğunda acısı daha derin ve çok farklı olur.
Bizim ailede bir adet vardır. Kaybettiğimiz kişilere "rahmetli" sözcüğünü kullanmıyoruz , daha doğrusu o kişiyi hep aramızdaymış gibi kabulleniyoruz..O nedenle Hüseyin abiye de o sözcüğü kullanmak içimden gelmiyor ve ona hala adıyla seslenmek istiyorum.

Ben Hüseyin abiyi 2009 da bir mayıs akşamında Fenerbahçe/Dalyan sahilinde mavi İveco motokaravanını denizin 50 mt kadar uzağında ki ara yolda parketmiş olarak gördüğümde yanına gitmiştim..Beraberimde eşim de vardı..
Hüseyin abiye kendimi tanıttıktan sonra bana İveco'yu gezdirmişti.. O yılda ilk çekme karavanımı almıştım ve bunu da ona söylediğimde bana " şimdi acemisin, sakın kendini güneye atma.Önce Erdek gibi yakın bir yere git ki, eğer başına bir olay gelirse İstanbul'a yakın olasın" diye tavsiyede bulunmuştu..Ve biz de onun tavsiyesi ile Erdeğe/Ant kampinge gitmiştik.

Levent'ten Hüseyin abinin cep tel. no.nı aldıktan sonra defalarca aradım..Ama her seferinde tel. önce açıldı ve sonra hemen kapatıldı..Aksi bir durum olduğunu anladım ama hastalık kelimesini ona hiç yakıştırmamıştım. Çünkü ben onu hep 2009 da İveco motokaravanında gördüğüm an gibi hatırlıyorum ve öyle de kalacağım.

Derin üzüntü içindeyim. Allah taksiratını affetsin , mekanı nurlarla dolsun .
Ailesine ve karavan camiasına başsağlığı dilerim.
Yeri kim gelirse gelsin kesinlikle dolmayacak .
Bu sayfalarda ki ve başka karavan sitelerinde ki anı yazıları şimdi daha da değer kazandı.
onları korumak şimdi sizlere ve bize düşüyor.

Türkiye karavancılarının başı sağolsun. Her zaman rahmetle sevgiyle anılanacağına kuşkum yok.

Hüseyin Işıl

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri