Başoğlu - İmaj - Saly

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TUNCO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,512

TUNCO

Kamp I
Yer
istanbul
Alkoven li karavan yapmak için Başoğlu - İmaj ve Saly karavan isimlerini satılıklar köşesinde görüyorum.. Bunun dışında Pino ve Ege karavan diyen arkadaşlarda oldu...

Arkadaşlar sizce hangi firmayı seçmeliyim ?

Aslına bakarsanız 3 firmanın da avrupalılar ile hala çok uzak olduğunu görüyorum... Avrupalı karavan firmaları araçda hiç silikon kullanmazken bizimkiler her yere silikon sıkıyorlar sızdırmazlık ve yapıştırma için... Bunun dışında banyo ve Wc de kullanılan malzemelerde bana vasat altı gibi geldi... Ahşap işçiliğin de İmaj sanki bir adım önde gibi... Sizin görüşleriniz neler ???

Etiketler
Ynt: Başoğlu - İmaj - Saly

Ben ce denk geldiginde Bahsi geçen yapımlar incelenebilir .
Kimi daha kaliteli malzeme kullanabilir, kimi daha cazip fiat sunabilir . Her ikisini de sunan varmı ? ben duymadım . Olmadı kendiniz yaparsınız kalbinize göre , tabii yapabilirsiniz diye varsayıyorum.
Olmadı mı ? . gezıp dolaşıp begeninizi cezbeden bir tanesine basıp parayı almalı derim . ;D
En güzeli sonunda mutlu bir karavancı olabilmek. :smiley:
Selamlar.

türkiye ticari anlayış şartları içinde büyük beklenti içinde olmamak gerek diye düşünüyorum, tüm işlerde önce karlılık , hızlı üretim , .......... en son müşteri memnuniyeti geliyor.
saygın ticaret anlayışı ilede bu kadar cazip ürün bulamayız türkiyede ,
artı kalite = artı para
oda bizde yok yaşasın özgürlük

sabahgunesi' Alıntı:
türkiye ticari anlayış şartları içinde büyük beklenti içinde olmamak gerek diye düşünüyorum, tüm işlerde önce karlılık , hızlı üretim , .......... en son müşteri memnuniyeti geliyor.
saygın ticaret anlayışı ilede bu kadar cazip ürün bulamayız türkiyede ,
artı kalite = artı para
oda bizde yok yaşasın özgürlük
Nikinizi "SABAH GÜNEŞİ" olarak seçmişsiniz.Ne güzel GÜNEŞ her sabah yeniden doğar ve yeniden bir güne başlanır. Gün ola harman ola der atalarımız.
Bakalım yeni doğan güneşle gün ne gösterecek,Karamsar olmayınız,KARAVAN dostu.Özgürlüğünüz; bir gün karavan eviniz içinde, sözde özgürlükden çıkıp, gercek gezi özgürlüğüne dönüşür! temenisi ile.

Sayın sabah güneşi eeee ne yaparsın kapitaliz,min hiç doyduğunu gören olmuşmu

sayın tunco istanbuldasınız sanırım. moda karavanı da bir ziyaret etmenizi tavsiye ederim... en azından karavanınızın yapım aşamalarında daha sık yanında olmanız kolaylaşır. saygılar

Bana göre imaj karavan kalite,işcilik ve satış sonrası destekte diğerlerine göre çok önde,lakin fiyat kazanç oranı açısından bakarsanız tercihte farklılık olabilir

takip...
2+2 (çocuk 6 ve 8 yaşlarında)arkada ranza önde ebebeyn yataklı karavanların hepsine sığabiliyoruz.
Yaşta 35 e yaklaştı yarısı bitti bişe görmedik biraz gezelim çocuklarda artık çok küçük değil dedik.
Ama öğretmeniz işte ev aldık borcunu ödemeye devam.
biraz destekle 40.000 tl maximum bütçe ile karavan ve onu çekecek araba. hani yolda izdede rezillik yaşamadan.
Tavsiyelerinizi bekliyorum
Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri