Bayramda Avşa Adası'ında Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muraterdogan74 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,652

Etiketler

Avşa Adası da olabilir camp yapılacak alan ama benim tavsiyem Cunda adasinda ortunç koyu yaninda bir halk plajı var on numara bes yıldızlı bir yer ben geçen yol kaldım üç gün bu yaz da gitmeyi düşünüyorum bayramın 4 . Günü gibi uc arkadaş gitmeyi planlıyoruz doğası harika ormanin ivinde adada karşısı mifilinin ışıkları yanı ortunç koyu ve lüks ywtlar geliyor iki üç gün kalıyorlar devamlı küçük büyük tekneler geçiyor cadir kurmak serbest ateş yakmak serbest çay demleyebilirsin

Ortunç koyu
Biraz inceledim
Gerçekten kamp için harika gözüküyor
Ancak gidenlerin çoğu şöyle diyor
Jandarma
'Burası milli park burada kamp yasak diyerek çadırları kaldırdı' diyor

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çınar Koyu, Manastır Koyu ve Karadut Koyu'na bakmak lazım.
Yiğitler tarafı rüzgarlı olur.

Bayramda aşırı bir kalabalık olur mu diyeceğim ama
Bayramda her yer ana baba günü oluyor

Pek fazla kalabalık olacağını zannetmiyorum yeteri kadar yer bulunur gidenler pişman olmuyor tek derdi su sıkıntısı gecesi bir güzel hava durumu ne diyor bilmiyorum

Ortunç yolu çok dar ve tehlikeli deniyor
Sürekli su taşımak pek mümkün olmayacaktır
İçme suyu işi kolay,2 damacana su atarız arabaya,araba geniş
Bulaşık ve duş için nasıl bir çözüm olabilir
Onu düşünüyorum

Böyle harika bir yerin yolunun öyle olması aslında iyi birşey
Yoksa adım atacak yer olmazdı
İmara bile açılırdı

Yol o kadar sıkıntı olmaz yolu zaten asfalt tahmini ortunç köyü mesafesi ucunda arası 2-3kilometre vardır belki de yok bile su işini damacana ayarla halledin başka bir derdi yok oranin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR