Bayramda Ayvalık Kampı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yuxelmurat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,748

Yuxelmurat

Yeni Üye
Öncelikle herkse merhabalar aranıza yeni katıldım.

Şuan çadır kampları ile ilgileniyorum fakat karavan konularını da okuyorum inşallah hedefim panelvan dan bir karavan dönüşüm yapmak.

Yakın tarihli planima gelecek olursak eşim ile 2 kamp deneyimini bu bayramda Balıkesir Ayvalık tarafında yaşayacağız.

Sizden kamp alanı tavsiyesi isteyeceğim. Çamlık kamping ile görüştüm rezervasyon vs gerek olmadığını söylediler.

Önerge bileceğiniz daha iyi veya şartları daha aileye uygun bir kamp alanı var mı?

Bir de daha önceki kampımız bu ilkbahar da Şile taraflarında mangal + çadır kampı şeklinde 1 gecelik kısa bir kamp idi.

Otomatik kurulan 60 TL lik uygun fiyatlı çadırlarda bar bende 200x180 sanırım ölçüsü. Şişme yatak ve 2 adet katlanır şezlong sandalye miz ve çanta şeklinde açıldığında 4 kişilik masa sandalye olan bir alet var.

Bunlara ek olarak 3 günlük kamp hayatında nelere ihtiyaç duyarım. Sonuçta altımda araba var ve ücretli bir kamp alanında kalacağımız için yeme içmeyi dert etmedim sadece konaklama ve dinlenme kısmına odaklandım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Umarım daha fazla deneyim gezenbilir müdavimi olurum.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Ynt: Bayramda Ayvalık Kampı

Merhabalar..
Öncelikle camping alanına gideceksen ve aracın varsa, hiç bi şeye ihtiyacın olmaz.. Özellikle de Çamlık Camping'i düşünüyosan zaten merkeze 3-5 km bi şey.. Neye ihtiyacın olursa gidip alabilirsin..
Hangi tarihte gideceğin önemli olan, Çamlık Camping iyi güzel, fiyat&kalite endeksi iyi, ancak kalabalık bi döneminde gidersen bunalabilirsiniz, ama rezervasyona gerek olmadığını söyledilerse, söylediğiniz tarihte çok kalabalık değillerdir..
He illa Ayvalık şart değil diyosan, Assos'ta "herhangi" bir camping tercihini de düşünün derim..
İyi tatiller..

NOT: Tek tavsiyem sivrisinek ilacı ;)

Ynt: Bayramda Ayvalık Kampı

Lonemidas teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Aslında nereye gidilir bilmediğim için orayı tercih ettim ayvalık be çamlık. Kamping i yani.

Yakın güzergah da daha iyi bir yer varsa planı değiştirmek çok problem değil.

Sinek ilacı stoğumuz sağlam :smiley:

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR