Bayramda Kapm Tatiline Gideceklere Söylemler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan budaksener Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,007

budaksener

https://www.facebook.com/budaksener?mibextid=2JQ9o
Yer
İstanbul
Bayramda kampa gidecekler yoğun trafikte gidecekler araç içi önlemlerinizi ona göre alın. Daha önceden güzel yorumlarını okuduğunuz kamp yerleri ile ilgili edindiğimiz bilgelerin çoğunun geçerli olmadığını göreceksiniz. Gezenbilirde neden böyle güzel yorumlar yapılmış demeyin. Bayram zamanı her yer kalabalık. Normalde 2 çadır kamp kurulan az bilinen bir koyda bile 20 çadır görünce şaşırmayın. Falçatayla yeni bir kapı açılmış çadırınızı görünce eşşek kafam demeyin Tuvaletler çok temiz değil, çevre temiz değil diye yakınmayın. Bu ne ses uyuyamıyorum demeyin. Nerede çokluk orada bokluk yasasının sonuna kadar geçerli olacağı bir zamanda gidiyorsunuz. Bu zamanlarda gidipte sonra gördüğünüz kampçılara bu iş rezillik çekilecek dert değil diye dalga geçmeyin bu tamamen sizin hatanız. Bayram sonrası yaşadığınız rezillikleri bu postun altına beklerim efem.. İyi tatiller iyi bayramlar dilerim.

Etiketler
Bayramda kampa gidecekler yoğun trafikte gidecekler araç içi önlemlerinizi ona göre alın. Daha önceden güzel yorumlarını okuduğunuz kamp yerleri ile ilgili edindiğimiz bilgelerin çoğunun geçerli olmadığını göreceksiniz. Gezenbilirde neden böyle güzel yorumlar yapılmış demeyin. Bayram zamanı her yer kalabalık. Normalde 2 çadır kamp kurulan az bilinen bir koyda bile 20 çadır görünce şaşırmayın. Falçatayla yeni bir kapı açılmış çadırınızı görünce eşşek kafam demeyin Tuvaletler çok temiz değil, çevre temiz değil diye yakınmayın. Bu ne ses uyuyamıyorum demeyin. Nerede çokluk orada bokluk yasasının sonuna kadar geçerli olacağı bir zamanda gidiyorsunuz. Bu zamanlarda gidipte sonra gördüğünüz kampçılara bu iş rezillik çekilecek dert değil diye dalga geçmeyin bu tamamen sizin hatanız. Bayram sonrası yaşadığınız rezillikleri bu postun altına beklerim efem.. İyi tatiller iyi bayramlar dilerim.
Kardeşim,gerçek leri güzel yazmışsında,1)Bu ülkenin insanlarının neredeyse yarısı zaten kalabalık şehirlerdeler.gittikleri yerdeki manzara şaşırtmaz.2) her yıl yaklaşık 9-10 gün bayram tatili oluyor ve aynı manzara.min 150 -200 vefaat.3)Buna ragmen yaşanılan yeri kısa sürede terketmek ,insan ara keyif verir.lBu sebebeple,gidin gezin görün ,PORTAKAL YİYİN:smiley:(Kamu spotu):smiley:

Aslında bayram zamanı İzmir Karagöl'e kamp yapmaya gitmeyi düşünüyorum.Muhtemelen yanlız giderim.Ama evime çok uzak olmadığından olumsuz bir durumda vazgeçip geri dönmem de mümkün.Olumlu olumsuz sonuçları buraya yazarım.Şimdiden herkese hayırlı kazasız bayramlar dilerim.

Özellikle kamp hayatına yeni başlayıp otel odası parasına çayıra çimene para verenlerin sorunlarıdır bunlar güvenlik wc elektrik gibi bazı bazı nedenlerle...Zamanla yalnızlaşma yıldızların altına feyz veren harika atmosferler keşfetmeye başnanınca bu sorunlar ortadan kalkacaktır Özellikle şunu belirtmeliyim bu alanların çoğu pikniğe de uyduğu için bayramın 2. günü büyük bir yoğunluk ihtimali var Bayramda herkese bol maceralı kamplar

Arkadaşların söyledikleri doğru fakat bu ülkede arabanın ve toplu taşımanın gidemediği ve 2-3 saat yürüyerek ancak ulaşılabilen yerlerde bayram da olsa kafanızı dinleyebilirsiniz. piknikçiler zaten arabasından 10-15 dakika yürüme mesafesinde olan yerlere bile bulaşmıyorlar. biraz trekking yaparak ciğerlerinizi açmayı planlayın yeter. bu kadar karamsar olmayın sadece insanımızı iyi tanıyın ;)

Son düzenleme:

Bende saatlerce açılıp daha tenhalara yürüyerek diyorum ama arka tarafı kurtlara kaptırırmıyım acaba diye korkuyorum. Silivri birde silivri. Yenice ormanlarda değil yani

İstanbul Silivri'de kurtlar at çiftliğine saldırdı! Yarış atlarını öldürdüler | Gündem Haberleri
Insandan kork hayvandan kork o zaman yer hic yok. ben insandan korkmayi yegliyorum hayvana bir sekilde cozum bulurum ates yakarim gurultu yaparim vs. insana bulamiyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri