Bayramdan Sonra Ege Turu İçin Arkadaş Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vader Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,898

vader

Yeni Üye
merhabalar bayradan sonra ege turunu çıkmayı planlıyorum bu plan için uygun bir aradaş aryıyorum tek çıkmayı istiyordum fakat ailem illa birini bul deyince :smiley: aramaktan ne çıkar dedim ve siteyi buldum öncelikle araç yok (örenciyim kusura kalmayın araba olsa iyi olurdu tabi :smiley: ) otostop ve benzeri durumlar olucak tabi bazı durumlarda otobüs feribot gibi ulaşım araçları için bilet alınıcak yani sürekli bir otostop trafiği olmayacak bunu göze alan insanlar arar veya mesaj atarsa sevinirim , ve ayrıca ciddi bir kilometre yapılacak salık sorunu olmaması da da önemli benim için yolda veya kaldığımız noktalarda hastanelere uzak yerler olucak, aktif ve macaraya acık birileri olmalı doğa dan korkmayan biri olması onunda benimde bu yolculktan zevk almam için önemli bir unsur kişi sayısı sınırım yok her hangi bir grupla da olsa yola çıkarım kötü bir alışkanlığım yok sigara ve benzeri bilginize iletişim bilgilerim ve rota aşağıda belirttim okuduğunuz için TEŞEKKÜRLER

tel:05395040285
https://www.facebook.com/kisuke12th
yaşım:21
İstanbul kadıköyde yaşıyorum aradım aradaş da istanbulda olursa sevinirim önceden görüşülmesi aacısından sonuçta yola çıkılacak karşılıklı güven vb şeyler

rota dan bahsedecek olursam
ÇANAKKALE KAZ DAĞLARI VE OVALARI (bozcaada,gökçeada)
ASOS (Antik ket ve diğer gezilecek koylar)
İZMİR (cunda adası, ayvalık, şeytan sofrası)
ve ÇEŞME SON DURAK
tabi rotaya sizin görmek istediğiniz yerlere bağlı olrak ekleme çıkarma yapa bilirim bu koduda açıkğım
rotayı çok ayrıntılı vermedim sonuçta bir ton yer var gezilicek görülücek en genel yerleri yazdım ara ara duraklar da olucak tabi

kamp malzemelerini çoğunu karşılayacak durumunuz yoksa sıkıntı değil fazlasıyla bende var çadır olsun,sedir,uyku tulumu siz sadece 60litre veya ihtiyacınıza göre 40 litre yakın bir çanta alırsanız kafi diğer büyük maliyetli şeyleri karşılarım sıkıntı etmeyin :smiley:

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.