Belgrad Ormanı Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan belgrad597 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,297

belgrad597

Yeni Üye
İstanbul'da öğrenciyiz aracımız yok. Devlet ulaşımıyla Belgrad'a kamp yapmak için giderek yaya şekilde girip kamp yapabilir miyiz? Teşekkürler

Etiketler
Belgrad ormanları Milli parkların koruması altındadır. Burada kamp için ayrılmış bir alan yoktur. Orman içinde biraz yürüyüp uygun yerlere kamp kursanız da görevliler görünce sıkıntı çıkartabiliyorlar. Yinede bilgi almak için 0212 226 13 14 arayabilirsiniz..

Son düzenleme:

İstanbul'da öğrenciyiz aracımız yok. Devlet ulaşımıyla Belgrad'a kamp yapmak için giderek yaya şekilde girip kamp yapabilir miyiz? Teşekkürler

Bak ben yaptım oldu.. Ev Beylikdüzünde arabayla 1 saatte gittik 3 saatten fazla yoldan döndük. Arkadaşımla arabadan indiğimizde yengeç gibi yürüyorduk.o kısımlarında çektim ama videoya atamadım. İett Otobüsü var geç saatlere kadar. Erkenden çıkarsanız trafikde heba olursunuz gençler benden söylemesi yada kalıp gece kampı atın. Çöpünüzü pisliğinizi konteynera atmayı unutmayın.Ormanda ateş yakmayın. Minik kamp ocağı alın ucuzundan. Nurgazınki İşinizi görür mesela. Çakmak tüpüyle çalışanlarda güzel ve çok hesaplı olanlarıda var. Kampçılık ve piknikçilik farklı şeyler siz kampçı olun. işte 2017 yazı Belgrat maceralarımdan birisinin videosu
Video: https://youtu.be/Xrcq0NE2uig

Son düzenleme:

Yasakları boşverin. Ormanlarımızı memleketimizi o yasakları koyanlar dan daha çok seviyoruz. Dedelerimiz kanla suladı bu toprakları. Ormanları milli park ettiler, kese kese AVM ve villalar yapa yapa ileride çocuk parkı kadarlık kısımları kalacak. Madenler aça aça kel ettiniz zehirlediniz toprakları. Uydu fotoğraflarına bakınca vallahi içim sızlıyor. Oksijeni kıçından üretecek bir gelecek nesil evrilecek galiba yada kanser olup gidecekler. Memlekette formül hep aynı koy yasağı en baştan engelle. Sonra konuları düzenleyen hiçbir yasa çıkartma. Karavancılığıda zorlaştır bu halka memleketinin tadını çıkartmak haram sanki. Emeklilik hayallerimiz de bir tekne sahibi olmak olmasın onuda zorlaştır. Denizcilik de ayrı bir başıboşluk almış başını gitmiş. Ülkemde her konunun başında kuyuya taş atan bir deli ya da bir ABD ajanı fetocu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,079
Kaydolan Son Üyemiz
Fondue

SON KONULAR

Geri