Ben De Başladim Kendi̇m Yapacağim Ve Başaracağim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ykamas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,760

ykamas

05302451428
Yer
Kuşadası, Aydın, Türkiye
Arkadaşlar merhaba,
İzmir - Konakta evim.
İzmirdeki arkadaşlar! Doğal olarak Tüm arkadaşlar!
2012 pejo boxer aracımı karavana dönüştüreceğim.
Cam işlerini DORA camdan iyi fiyat aldım ama bildiğiniz daha iyisi olabilir. Kendim takarsam 300tl adedi.
Konuya yatkın marangoz,
Elektrikçi ve antigron kablo,
Taşyünü başta diğer yalıtım malzemelerini uygun bulacağım yer bilgisi,
Karavanda kullanılan teleskopik masa ayağı ve bağlantı aparatı,
Motor taşyıcı aparatı lazım.
öncelikle yalıtımda görüşlerinize ihtiyacım var.
HADİ BAKALIM HEP BİRLİKTE SIFIRDAN BİŞEYİ EN UYGUNA AMA PROFÖSYONEL BİR ŞEKİLDE YAPALIM.ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Son düzenleme:

Etiketler
hayırlı uğurlu olsun inşallah istediğiniz gibi bir dönüşüm yapar güzel günlerde kullanırsınız

camlar için görüşmenizi öneririm Serdar Usta 0538 457 03 60
yalıtım için bizofol öneririm

Tşk ederim Bizofolü İzmirde temin edicek bildiğiniz yer var mı?
Takip edilecek bir dönüşüm daha başladı... 👏👏👏
Son dönemde dönüşüme başlayan ve devam etmekte olan bir çok paylaşım gerek bu forumda gerekse youtube ve instagramda var. Bu paylaşımların çoğunda tedarik bilgileri veriliyor. Evde kal günlerinde bir kaç gün ayırırırsanız birçok gerekli güncel bilgi ve fiyatlara ulaşırsınız sanıyorum.
Kolay gelsin...

Taşyünü yerine bizofol yazılmış zaten,teleskobik ayakların ucuzu çok sallanıyor,masanın büyüklüğü de önemli tabii,cam çok önemli,maalesef avrupa camların yerini hiç bir yerli üretici tutmuyor.Eğer bütçeyi bir kalemde aşacaksanız bu cam olsun bence.

Takip edilecek bir dönüşüm daha başladı... 👏👏👏
Son dönemde dönüşüme başlayan ve devam etmekte olan bir çok paylaşım gerek bu forumda gerekse youtube ve instagramda var. Bu paylaşımların çoğunda tedarik bilgileri veriliyor. Evde kal günlerinde bir kaç gün ayırırırsanız birçok gerekli güncel bilgi ve fiyatlara ulaşırsınız sanıyorum.
Kolay gelsin...
tşk arkadaşım

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR ,
HERKESİN BAYRAMI KUTLU OLSUN.
Karavana Camlarla başlayacağım.
SNN 76
Öneriniz için teşekkür ederim .Telefon da yazmışsınız .İyi oldu ,aradım ,fikir edindim.
ama,
Başka öneriler de bekliyorum.
İzmir deki Camcılarla ilgili.
selamlar.

92B686B7 F773 42AA B55E 16927354931E
3349F364 B325 461C A332 8BEBF9844640
C0A9A301 C32C 473F 83C3 7E3788EBDC9F
688A33CB D2F5 4140 B6B6 702E3D9E33CA

Karavan yapımına dıştan başlanır,zaten sitede size örnek oluşturabilecek çok güzel çalışmalar var.Ben ihtiyacım olan bir çok malzemeyi buradan alıyorum.Fiyatları piyasaya göre makul,kargolama hızlı ve güvenilir.https://karavanbutik.sahibinden.com/

Karavan yapımına dıştan başlanır,zaten sitede size örnek oluşturabilecek çok güzel çalışmalar var.Ben ihtiyacım olan bir çok malzemeyi buradan alıyorum.Fiyatları piyasaya göre makul,kargolama hızlı ve güvenilir.https://karavanbutik.sahibinden.com/
Tşk ederim.arkadaşım.
Ben izmirdeyim .Emekli olunca yerleştim.6 yıllık çakma İzmirliyim.izmiri ve sosyal dokusunu sevdiğimden yerleştim.Birçok malzeme ve parçacı yada usta veya şu iyi usta gibi konulara çok ihtiyacım var.Özellikle İzmirli arkadaşlardan misafirlerini iyi ağırlamalarını bekliyorum.Herkese iyi bayramlar.

acele etmeyin bence. bayram, sokaga cikma yasagi derken insanlar eskisi gibi foruma zaman ayirmiyor. bir de size ille de izmir den yardim gelmesi gerekmez, pekala kendiniz her isin ustesinden gelebilirsiniz. biraz sabir, imalat en az gezmek kadar keyiflidir, sorulariniza mutlaka yanit bulursunuz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR