Benim Karavanım; Mercedes 207 D Alkovan - (erkan_levent)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erkan_levent Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,722

erkan_levent

Ana Kamp
Yer
istanbul
Merhaba arkadaşlar.Yeni aldığım mercedes 207D karavanımızın sevincini sizlerle paylaşmak istedim.Darısı hayal eden herkesin başına.Hepimize iyi geziler.[attachment=1]

Karavan1

Etiketler

Ynt: Benim Karavanım; Mercedes 207 D Alkovan - (erkan_levent)

Karavanınız hayırlı olsun, motorsikletle yaptığınız gezilerin resimlerinide gördüm, o günlere göre çok daha keyif alacağınızı garanti ediyorum, bende karavana başlamadan önceki yıllarda motorsiklet ile 3-4 türkiye turu yaptım, el yapımı chopper'ım vardı, motor gezilerini çok iyi bilirim...Şimdi tek değişiklik, artık yemeğinizide karavanda yapıp yiyeceğiniz için balıklı güzelim sofra resimleriniz olmayacak herhalde..Keyfinizce gezmeniz dileğiyle...

Shopper

Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun aracınız güle güle güzel gezilerde kullanmanız dileğiyle arabanın gerisinide merak ediyoruz fotolarını sabırsızlıkla bekliyoruz.bu arada başlığı değişirsiniz artık (benim karavanım Erkan_Levent gibi) ve bundan sonraki arabanın bakım onarım ve eksikleri ile ilgili fotoğrafları burada yayınlayıp karşılıklı bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz birde başlığı teknik konular motokaravan bölümüne açarsanız ulaşım kolay olur.

Sn.Erkan&Levent beyler yeni karavanınız hayırlı olsun. Yeni karavan alma heyecanını iki kere yaşadığım için iyi bilirim.Karavanınızı benim karavanım bölümünde daha detaylı tanıtmanız ve güzel gezilerde kullanmanız dileğiyle.

Sağlıkla yeni gezilerde kullanmanız dileğiyle, güle güle kullanın..

Cavid Sezen

Çok güzel bir duygu...çok güzel.Daha fazla fotograf yokmu..Aldığınız aracı çok severim ucuz ve sağlam,yüksek tavan,herşey mevcut.

Hayırlı olsun diyorum ve kazasız güzel geziler yapmanızı diliyorum.

Şeref

hocam attin kuyuya bir taş çekildin kenara koy bakalim resimlerini bizde tedavi olalim.

güle güle kullanmanızı, sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu günler geçirmenizi diliyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR