Benim Karavanım Sprinter 4x4 413cdi Coşkun Bahçeci

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gemiadami Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 60
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,195

gemiadami

Kamp II
Yer
istanbul
Selamlar, bilenler bilir siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Kendi karavanı yapan ustaları ve usta karavancıları takip ediyordum. Bir çoğunun fikirlerini aldım hatta yaptığı karavanları yerinde gördüm onlardan faydalandım. Yazılanları okudum. Herkese teşekkür ederim. Araç olarak da Telekom araçlarından sprinter 4x4 413 cdi 2001 model aracı seçtim. karavan dönüşümü öncesi yürür aksamı ve kaporta boya işlerini bitirip, çeşitli imalatçıları ve imalatlarını gezdim. Sonunda birinde karar kıldım ustamın ve de benim isteğim doğrultusunda aracın dönüşümünü tamamlamış bulunmaktayız. Aracın teslimi,proje,tüv ve ruhsat işleri bir ay önce tamamlandı.

Mercedes benz sprinter 413 cdi

17062012149

2013 12 24 302

2014 07 04 444

2014 07 10 465

Etiketler
Ynt: Benim Karavanım Sprinter 4x4 413cdi Coşkun Bahçeci

Fotolar bukadarmi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun benimde hayalimdeki karavan 4x4, fotoğrafların devamını merakla bekliyorum paylaşım için teşekkürler

Herkese teşekkürler.
Araca 100 watt 2 adet güneş paneli takıldı 2 adette 105 Amp. Jel akü.
Beko 220 Volt büro tipi buzdolabı alınıp 12 Volt DC komprosörle değiştirildi.

Fotolara devam..

2014 07 16 472

2014 07 16 480

2014 08 10 537

2014 08 10 538

2014 08 10 542

sinan54' Alıntı:
Hayırlı olsun benimde hayalimdeki karavan 4x4, fotoğrafların devamını merakla bekliyorum paylaşım için teşekkürler
İnşaallah hayalinize kısa zamanda kavuşursunuz.

Levent abi teşekkürler.

Teşekkürler Hakan bey imalat aşamalarında da fotolar var paylaşacağım.

hayırlı olsun güzel olmuş ! keyifli seyahatler :smiley:

Harika olmuş ellerinize sağlık. Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri