Benzinli ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan smsn_55 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,143

smsn_55

Yeni Üye
arkadaşlar forumda genelde dizel duster kullanıcıları ve bu kullanıcılar ile ilgili konular var. benzinli veya lpgli duster kullanıcıları benzin ve lpg ile ilgili konuları burada paylaşalım istedim. örneğin duster'ın lpg tüketimi gibi

Etiketler
ben başlattım ben yazayım
2012 1.6 lpg li duster şehirdışı tüketim 10lt lpg araç 7.000kmde

Ynt: Benzinli ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları

TezzMertek' Alıntı:
Az bekleyin.

Konunuzu okuyan sayısı az.
:smiley:

68 kişi Gezenbilir için çok küçük bir rakam.

;D

Çok okuyan olsa da sonuç pek değişmeyecek.
Benim hatırladığım, listeden bir iki kişi benzinli-lpgliydi. Diğerleri dizel. :D

Oldukca ekonomik.23-24 kurus km de.
6-7 litre yakan dizeller ile ayni degerleri yakaliyor.

bende daha önce dizel küçük bir otomobil vardı
o araba beni dizel arabalardan soğuttu
o nedenle benzinli lpgli olan duster ı tercih ettim
genel olarak memnunum ama beğenmediğim yönleri de var
bana araç güçsüzmüş gibi geldi servise sorduğumda daha önce dizel araç kullandığım için öyle bi duyguya kapılmamın normal olduğunu söylediler. bunu da düşük tork ile açıkladılar
bu arada sormak isterim benzinli duster kullanıpta chip ( yazılım) uygulaması yaptıran varmı?

4*2 1,6 benzinli-lpgli 105bg
hani şu fabrika çıkışlı lpg li olanlardan
lpg tankı stepne yerinde olduğu için araçta yedek lastik yok
bunun yerine elektirikli pompa ile tamir spreyi var

6.69 çok iyi lpg ye gerek yok gibi şehir neresi ?

kütahyadayım, şehir içinde kullanmam arttıkça yakıtın daha artacağını tahmin ediyorum. yol bilgisayarım olmadığı için bir dahaki fullememde sonuçları buraya yazarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri