Beyaz Eşya Arıza Çözüm Merkezi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OktayOk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 363

OktayOk

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Bildiğiniz üzere karavan da kullandığımız beyaz eşyalarımızı tamir edebilen teknisyenleri bulmakta zorlanıyoruz. Özellikle çamaşır makinesi arızaları ile klima arızaları konusunda deneyimli birine rastlamak inanın çok zor.

Ayrıca hep gezdiğimiz ve yollarda olduğumuzdan dolayı tanıdığımız birilerinden her zaman uzakta oluyoruz. Bu nedenle bizler arizabul.com web sitesini oluşturduk. Bu web sitesi sayesinde beyaz eşya teknisyenlerine gerek kalmadan karavan da ve evde kullandığınız beyaz eşyalarınız bozulduğu zaman hemen arızayı bulup çözümüne odaklanabilirsiniz.
Bahsettiğimiz web site adresi: ArizaBul.Com
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,510
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst