Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,892
Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :smiley: )

aslanahmet' Alıntı:
Barbaros Bey temennileriniz için teşekkür ederim.

Amaç düşman çatlatmak değil. Olsa olsa heveslendirme olabilir :smiley:

Gezilen yerleri bilen var, bilmeyen var. Yakın civarlarda yeni gezi rotalarını paylaşılmış böyle gezi notlarını okuyarak öğreniyoruz.

sizin gezi notlarınız dostlara yarar düşmanlara değil :D

Etiketler

Beyaz Güvercin Şile'de akranıyla

231120143894

Ekli dosyalar

• 161120143862.jpg
    161120143862.jpg
    157.1 KB · Görüntüleme: 292

Sadece bir :smiley: Tabak öyle dolu geliyor ki baştan gözün doyuyor. Ben bunu bitiremem dedim ama yemeye başlayınca gidiveriyor. İstanbul'da Edirne tava ciğeri yapıyoruz diyenler aslında bizleri kandırıyorlarmış :smiley: alakası yok Edirne'de sunulan ile.

231120143903

Hakan, bakıyorum beyaz güvercini uçurmuşsun :smiley:
Babayla yapılan gezinin pek çok anlamı olmalı. Gezdiğin yöreler bize yabancı, hatta ilk kez adını duyduğum yerler bile var. Akçakoca'yı 2007 yılında görmüştüm ama içinden şöyle bir geçmiştik. Güzel fotoğraflarla süslediğin bu yazı için sana teşekkür ederim :smiley:

Beğenilerin için ben teşekkür ederim Haşmet.

Benim için de senin taraflar yabancı :smiley: İnşallah ilerde geniş zamanım olur da senin gezi yazılarından esinlenerek o tarafları gezme fırsatım olur.

Levent in aklı fikri gırtlakta hemen kaç porsiyondan giriyor muhabbet e.

Pazar günü havayı güneşli görünce İstanbul'un Karadeniz kıyısında ki balıkçı köyü Karaburun'a gidelim dedim. Babamı da alıp yollara koyulduk. Ama şans mı şansızlık mı diyelim Karaburun'a girince sisler altında kaldığını gördük. Bu sebeple midir nedir köy çok sakin ve huzurluydu. Babamla beraber huzurlu, keyifli, trafiğe takılmadan bir hafta sonu geçirdik.

Köy içinde de gezdik. Köyde tarihi bir deniz feneri ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün tahlisiye istasyonu vardı.

071220143922 Large

071220143923 Large

071220143924 Large

071220143925 Large

071220143927 Large

Köyden balıkçı limanının görünüşü ve plajların olduğu kısım sanırım 5 - 6 km boyunca plajı var.

071220143929 Large

071220143931 Large

071220143932 Large

071220143933 Large

071220143934 Large

Köyde meşhur (TV programlarına çıkmış) Hanımeli adında bir balıkçı lokantası var. Akşama doğru otoparkı lüks otomobillerle dolmuşdu. Nerdeyse boşyer kalmamışdı. Biz liman içinde ki daha salaş bir balıkçı lokantasını tercih ettik. İyi ki tercih ettik balıklardan memnun kaldık. Buranın da müdavimleri çok gibiydi. 7 - 8 motorluk bir motorcu grubu gelmişdi. Fiyatları merak edenler için fiyat tablosunun da fotoğrafını çektim.

071220143950 Large

071220143951 Large

071220143952 Large

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri