Bf Goodrich At Ve Maxxis At Yardım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan okanokan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 226
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 93,800

Etiketler

Günlerdir okuyorum karar veremedim 1998 vitara jlx 3k aracıma 215 75 15 lastik takmak istiyorum offroad yapmam , ben avcıyım ava giderim dağ tepe illaki girerim ama daha çok asfaltta giderim çamurda karda kalmasın tarlada saplanmasın yeter şuan aracımda otomobil lastiği var ilk sahibi bayandan 150bin km da aldım araç bakımlı temiz hiç oynanmamış ellenmemiş yükseltme felan yok ama lastiği 195/65/15 kar tipi petlas var. bf yada maxxiss at alayım diyorum asfalt sesi ve konfor endişem var 215/75/15 c pikap ve minibus için kar tipi lastikmi alsam işin içinden çıkamadım konu eski ama ebatlar değiştikçe araç değiştikçe performansta değişiyor tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ediyorum tşk

Günlerdir okuyorum karar veremedim 1998 vitara jlx 3k aracıma 215 75 15 lastik takmak istiyorum offroad yapmam , ben avcıyım ava giderim dağ tepe illaki girerim ama daha çok asfaltta giderim çamurda karda kalmasın tarlada saplanmasın yeter şuan aracımda otomobil lastiği var ilk sahibi bayandan 150bin km da aldım araç bakımlı temiz hiç oynanmamış ellenmemiş yükseltme felan yok ama lastiği 195/65/15 kar tipi petlas var. bf yada maxxiss at alayım diyorum asfalt sesi ve konfor endişem var 215/75/15 c pikap ve minibus için kar tipi lastikmi alsam işin içinden çıkamadım konu eski ama ebatlar değiştikçe araç değiştikçe performansta değişiyor tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ediyorum tşk

Bfko2 iki yıl kullandım ama ciddi ses yüzünden sattım. Şimdi bf urban terrain kullanıyorum. Asfalt ağırlıklı ancak patika ve kış içinde uygun sessiz lastik

cevabınız için teşekkürler .

15 jant için

205/70 R15 96H

235/75 R15 109H XL ebat harici maalesef yok
2 senedir BF AT KO2 kullanıyorum, "her yola düşünmeden girebilmek için" kesinlikle doğru lastik ama ses yapar mı yapar, yeni yağmaya başlamış zeminde sert dönüşlerde dikkat etmek gerekir mi? gerekir. 80 000 km oldu hâlen yarım ömürde mi ona da evet. bugün lastik alsam BF yerine Yokohama Geolander AT alır mıydim ona da evet. Yokohama BF nin her yaptığını yapıp üstüne asfaltta sessiz gidiyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAXXİSS AT 980 ilan veren firmaları aradım pandemiden dolayı lastik gelmediğini söylediler

bf goodrich ko2 içinde 1050 tl vermek istemiyorum lastiklerin ağırlığıda düşündürmüyor değil vitara jlx 3k minnak bir araç

195 80 15 ebatlarında

lassa competus at2 ,

hankook dynapro at-m rf10

general grabber gt

Competus

Hankook Dynapro At m Rf10

195 80 R 15 GENERAL GRABBER gt 2

general at2 kullanıyorum baya baya memnunum, at3 daha asfalt kullanımına uygun arkadaşım kullanıyor tavsiye ederim,f/p oranı gayet iyidir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR