Bir Çekme Karavan Doğuyor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chaos_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,197
Dış kaplamaları en son yapıştırsak da nasıl gözüktüğünü görmek için arada böyle fotolar lazımdı :smiley:

İç mobilyalara geçtik ve ilk olarak mutfak çekmece ve dolabının kasasını oluşturduk. Kalan alana göre oturma grubu ve duş teknesine göre wc yi oluşturduk.

1


2


3


4


5


6
 


Her mobilyayı yerine alıştırdıktan sonra tekrar söktük ve pvc kaplamaya gönderdik. Fakat biz mebran kaplama olacağını düşündüğümüz için yanlış yapmıştık. Ödeme ve işlem yapılırken anladık ki pvc kaplama yapmak için plaka halinde kaplayıp kesmek ve calışmak daha mantıklı. Neredeyse 3 kat fazla pvc malzeme gitti. Ve ücreti çok yüksek oldu. İçi boş alanlara da kaplama yapıldığı için verdiğimiz fire çok fazla çıktı.

Ayrıca genelde dışını kaplayıp içini beyaz kağıt gibi bir malzemeyle bırakıyorlar ben iki tarafını da kaplattım.
12
13
15
 
elinize sağlık, tam usta işi bir karavan çıkmış ortaya. güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
 Elinize sağlık çok güzel olmuş.
Birde iç tasarımı bitmiş haliyle paylaşır mısınız rica etsek
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,486
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst