Bir Karavan Var Aklımda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FuadMammadov Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,557

FuadMammadov

Yüksek lisans turizm öğrencisi
Yer
Rusya
Web
vk.com
herkese merhaba. ben çocukluğumdan beri arabalara uzak birisiyim. ama gezgincilik tutkum sayesinde artık arabasız olmayacak biliyorum. ama bir arabam olacaksa bu mutlaka karavan olmalı. sizden teknik ve mali konularda yardim bekliyorum. aklimdaki karavan eski volkswagen tipli karavan (resim asagida)/ ama ben bunu rusya yapimi UAZ buxanka denilen modelde yapmayı düşünüyorum. bana göre daha ucuz ve her yerde satiliyor. teknik ozellikleri arabanin benziyor bir birilerine. karavanda dusunduyum sogutma sistemi, bulasik yikama yeri, hafif yemekler hazirlanan cay demlenecek bir ocak, iki acilir kapanir yatak ve masa. bunlar bana kaça maliyet olur? nasil olur? iyimi olur kotu mu olur? bir karavan genel olarak baska neyi ilave etmek gerekir? yardim ederseniz sevinirim.

Volkswagen kamp karavani designcoholic 1

1424573095

1424587071

1424587968

1424587248

Etiketler

Uazik benzinlidir eski modelleri 17 litre yenileri 13 litre yakar 2.700 cc 82 hp dir. Arkaya eaton kilit koymuslar tam kilit ciger olsa iyi araçlar ama motor yok

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O km si de 400 bin ruble gibi takribi 19 bin tl kadar Çinliler bile yarışamaz fiyat konusunda 1960 dan beri aynı kalıbı kullanarak uretimi ucuzlatmak bu olsa gerek )

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR